Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek pozitív? Nem várt...

Szerintetek pozitív? Nem várt után vagyok 1-2 nappal.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Multhonapban ha jól emlékszem 26-an volt meg, de építhetünk, plusz van 2 gyerkocom, paromnak 1 kislánya, 6-7-8, kezdődött a suli, csak erre emlékszem, a 26-ra, de 28-ig mindig megjön. Na az ugye tegnap volt. Kb 1,1.5 hete 2 napig pár csepp ver, Barnazas volt a tisztasági betéten, nem is tudtam mire vélni. Pár nap egyfolytában szurkal a hasam, gorcsol, a derekam is, éjszaka hőhullámok, nem tudok aludni, és nem tudom mire vélni. Igazából 2 éve nem vedekezunk már, gondoltuk jön amikor jön, de most minden összejött, éppen költözünk, suli, gyerekek :) örülnénk neki, csak kiidegel a bizonytalanság. Ezért tegnap csináltam tesztet. Teljesen negatív lett. A main mintha látnék valamit. Szerintetek? Pár percen belül már látszódott. De nem tudom eldönteni, egyébként ilyen dmes, az a neve hogy otthoni terhességi teszt. 25-os.


[link]


[link]



2021. szept. 29. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez negatív. Esetleg vegyél egy predictor earlyt és azzal tesztelj 2 nap múlva, ha addig sem jönne meg. Viszont az is lehet, hogy stresszesebb vagy most és azért késik.
2021. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valahol egy 10-es tesztet, vagy várj 2-3 napot és ismételd meg. Szerintem negatív, nem az jelenti, hogy tuti nincs, de ismételj 2-3 nap múlva és kiderül.
2021. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez (még?) negatív, de ha gyereket tervezel írd fel mindenképpen mindig mikor jött meg legutóbb, mert ez lesz minden orvosi vizsgálat előtt az első kérdés. Amúgy is tanacsos tudni, ha bármi betegség stb lenne. Szurkolok!
2021. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Negatív.
2021. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem várt után vagy 1-2 nappal, akkor a 25-s tesztnek is rendesen kellene látszódnia már.
2021. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már késik, akkor ez biztosan negatív. Tesztelj pár nappal később, ha nem jön meg.
2021. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat!

Csináltam most egy tesztet, egy xepilt, bár vagy 4x voltam pisilni éjszaka meg ittam nagyon sokat, de rögtön ez jött ki, 1-2 perc múlva.

Nekem a gyerkocoknel is késői peteeresem volt.

Mostmár kíváncsian várom a fejleményeket.

Szerintetek ez már nem totál negatív?

2021. szept. 30. 05:33
 8/18 A kérdező kommentje:
2021. szept. 30. 05:34
 9/18 A kérdező kommentje:
2021. szept. 30. 05:35
 10/18 anonim ***** válasza:
En ezen se látok egyszerűen semmit :(
2021. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!