Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D ultrahangot...

Mikor érdemes 4D ultrahangot csináltatni, hogy a kisit szépen lehessen látni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem csak részleteket akarsz belőle látni akkor kb a 26-28.hétig. én a 24.héten voltam,és nagyon jó élmény volt..
2011. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma voltunk másodjára! :) az elsőt 18 hetesen csináltuk mert kíváncsi voltam már a nemére :) és most papíron 32. hetesen csináltuk meg - de méretileg 35.hetesnek felel meg!!! :) nagyon szép képek lettek! mondjuk függ attól is melyik rendelőbe mész!!!! nálunk tisztán látszik minden apró részlet... az arcvonások, a grimaszok, minden... :)
2011. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerdán megyünk!

21hkm

2011. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, h mire vagytok kiváncsiak! A 20. és a 30. hét között kell menni. Ha egészbe szeretnéd látni a kicsit akkor a 20 és 25 hét között. Akkor megmondják a nemét és látsz mindent a kezeit, lábait szépen, de még az arca nincs kifejlődve. Ha kiváncsiak vagytok az arcára részletesen akkor a 25 és a 30 hét között menjetek, akkor már szinte teljesen ki van fejlődve az arca, csak akkor nem látod egészbe a kicsit. Minél késöbb mész annál jobban hasonlít arra, ahogy születésekor ki fog nézni. De a 30 hét után már túl nagy lesz és nem lehet szépen megnézni. Arra is figyelj (saját tapasztalat) ha a babád éppen aznap szégyenlős lesz és eltakarja az arcát még legyen időd új időpontot kérni, hogy beleférj a 30 hétbe!

Mi a 27 héten voltunk és a 29-en vissza is kellett mennünk! Sok sikert!

2011. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem azt mondták mindkét terhességemnél , hogy a 24-30 hét között kell menni valamikor, ebből is a legideálisabb a 26-28 hteke közti idő.


Itt még az arcocskája szépen belefér a képbe, és már nem olyan soványka, felszed némi zsírréteget a bőre alá, így kikerekedik kicsit a baba.


Én két terhességem alatt összesen 8x voltam 4D UH végző helyen, mikor milyen okból, volt hoyg csak mozizni, de btran mondom a legutolsó volt a legjobb, 26+2 mentünk.

2011. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Én 22 hetes vagyok, és mi 18 hetesen voltunk. Nagyon élveztük mindketten, tény és való, hogy még nagyon soványka volt, de nem bántuk, rengeteget mocorgott, és vigyorgott. És persze megmutatta a kukacát is a lábaközt... :)

Átnézték a belső szerveit is, mindent apránként. :)

Majd még egyszer szeretnénk menni minimum. De majd csak 30 hetesen.

2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!