Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én minden reggel 8:30-kor...

Én minden reggel 8:30-kor szoktam mérni a hőmet és pár napja 37.1 c. ja az alap 36.5. Ebből lehet valamire következtetni?

Figyelt kérdés
Egy hétig szúrt a petefészkem bal jobb oldalon és ritkán még a méhembe is. A hátam a derekam majd le szakad. A melleim nagyon de ngyon fájtak, de már csillapodót. A mensim agu.12én volt és két napot! Most 9-én kellene meg jönnie. Szerintetek? teszteljek lesz világos pozim?
2010. szept. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
egy probat meger. Drukkolok!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszike! És nálad mi a helyzet?
2010. szept. 1. 15:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és akkor szerinted nem reménytelen?:)
2010. szept. 1. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj! AMugy nekem is ennyi volt a hőm:)! Igy kezdődött...Akkor nem tudtam mire vélni a dolgot, január volt, féltem elkaptam ezt a hülye h1n1 et:)! De aztán kitisztult a kép:)!


Irj majd teszt után mi volt:)!

Üdv neked 34 hetes pocis

2010. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden képen meg fogok írni! És köszi! Nálad milyen tünetek voltak? És most hogy érzed magad? Nagy pocival?
2010. szept. 1. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát először a hőm jelentkezett! Aztán nagyon kemény alhasi görcsökkel elmentem dokihoz, 3 4 hetes lehetettem (mire eljutottam 1 hétig fájt, tömtem magam fájdalomcsillapitokkal) , de nem látott semmit! 7 hetesen diagnoztizált. Addig volt mell feszülés, szorulás, ki is maradt amire fel sem figyeltem, mert nem rendszeres, meg hányinger émelygés is volt...!


8 hét után volt kemény fáradság, egy két tányért elmosogattam, és estem volna össze, olyan álomkór jött rám. ÉS hiába aludtam, nem segitett.

Aztán voltak alvászavaraim, orrdugulásom, pattanások nagyon kijöttek, gyomrom égett. VOlt olyan 2 hónapig minden este álmodtam a terhességel, szüléssel kapcsolatban. És ez mind az első 3 hónapban.


Most már egyre nehezebb. Nehezen kapok levegőt, gyorsan kifáradok, de borzasztó jó érzés hogy lassan foghatom a kis tökösöm a kezembe:)!


Irj majd mi volt!!!

2010. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés holnap meg írom! Nektek meg sok boldogságot:)
2010. szept. 1. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon szorítok!
2010. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nega! Vagy korán teszteltem, vagy nincs semmi....de ha nem akkor meg lemondok róla már nem is fog érdekelni..
2010. szept. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!