Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikortól hallotta szivhangf...

Ki mikortól hallotta szivhangfigyelővel a baba szivhamgját?

Figyelt kérdés

Két vetélésen vagyok túl és hiába próbálom magam nyugtatni mindig van egy kis félsz bennem.

14 hetes vagyok, de én nem találom a picikém szivecskéjét.


2021. okt. 4. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

14 hetesen mellső fali lepénnyel én sem találtam csak nagyon ritkán.


Amúgy megértek a félelmed, de nekem nem segített megnyugodni, ugyanis ha nem találom, akkor is csak rágódom rajta hogy mi van. Ha tényleg baj van, akkor késő.

2021. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lepény hol tapad meg, mennyi idös terhes vagy,hányadik baba ettől függ baba szivhangja. vetélséeket sajnálom, elhiszem,hogy félsz aggodsz, de nagyon megértelek.nem lesz baj
2021. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

3.baba 14 hét, az egyik orvos szerint mellső a másik szerint hátsó fali a lepény.... 🤦‍♀️🤷‍♀️

16-án megyek orvoshoz. Remélem csupa jó híreket kapunk. :)

2021. okt. 4. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:

13 héttől minden alkalommal amikor hallgattam. Hátsó fali lepény. Amúgy a bikini volnál körül keresd

Legalább is nekem ott volt. Közép tájt pont a császáros vágásnál

2021. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a császáros vágásnál kerestem más tanácsára, de sajnos nem találtam. Minden bizonnyal a lepény melső fali elhelyezkedese lehet az ok. Remélem 🙏
2021. okt. 4. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon lent kell még ilyenkor keresni. Mindenképp kend be krémmel előtte a hasad. (Pl. testápoló, síkosító)
2021. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon lent kerestem és van UH gélem is. :)

Ma megpróbálom hátha.

2021. okt. 5. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!