Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen sűrűn hallgatta meg...

Ki milyen sűrűn hallgatta meg a picit szívhangfigyelővel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen sűrűn hallgatta meg a kicsit? 14 hetesek vagyunk most és kb heti 3 szor hallgatom meg a picit szívhangfigyelővel, ezzel ugye nem ártok neki?

2017. márc. 23. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A védőnő 3-4 szer a terhesség alatt, nst-n idej alatt meg heti kétszer.
2017. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. :) ma vettünk egyet, és nem nagyon akarnánk piszkálni picit. 16hetesek vagyunk.
2017. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én míg nem éreztem a mozgását minden nap meghallgattam... Nyilván nem 10-20 percekig kell keresgélni,és persze zavarja is a picit,de naponta fél perc hallgatózástól nem lesz semmi baja,engem viszont megnyugtatott. Szerintem rosszabb a babának ha a kismama parázik (én mindenen parázok),mint az a fél perc zargatás. 37hkm
2017. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13. héttől hallgatom, de eleinte próbáltam napokat kihagyni, amúgy sem találtam és mérgemben sokáig próbálkoztam és bűntudatom volt, hogy mit zargatom szegényt :D

17. héttől mindig megtalálom nagyon hamar, minden reggel azzal kezdtem a napot, hogy meghallgattam, mert megnyugtatott, 1-2perc és abba is hagytam. Mióta kezdem érezni kb 20. héttől, de még mindig nem az igazi, így csak 3 naponta vagy amikor rámjön. lassan 22 hetes leszek és még mindig nem érzem... csak épphogy ficereg buborékol. 2 napja viszont a csuklását elkezdtem érezni... fura... és hátsó fali lepényem van. Első baba lesz :)


Szóval hallgasd nyugodtan a picurt, ha megnyugtat. Inkább mint, hogy pánikolj. Jó egészséget!!

2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából én is minden reggel szeretném egy picit meghallgatni, én is elég parás vagyok és eddig nem is hallottam a picit, most viszont végre hallom és olyan megnyugtató :) Ahogy megvan hallgatom fél percig és kapcsolom is ki.
2017. márc. 24. 05:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden nap hallgattam mert nagyon aggódtam. ( bár problémamentesen végig ment minden ) Mondjuk az a durva, hogy nekem se doki nem mutata,se védőnő nem nézte. Hangosan tehát nem fülesbe először az nst-n hallottam kb a 38.héten. Nyugodtan hallgatózz be hozzá :)
2017. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hallgatózom minden reggel, jó érzés tudni, hogy minden rendben van vele :)
2017. márc. 26. 00:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkinek nem lett baja a babàjànak születès utàn a minden napos szìvhang figyelőtől? 🙂
2023. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!