Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki kismamák, ki az a...

Szolnoki kismamák, ki az a nőgyógyász, aki nektek bevált?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki az a nőgyógyász, aki nektek bevált és jó szívvel tudnátok ajánlani! Majdnem 19 hetes kismama vagyok, de nem szívesen mennék a továbbiakban az sztk-ba, ha van jobb megoldás.
2021. okt. 4. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhesgondozás alatt a Bani doktor úr egy áldás. Szülés kapcsán már megoszlanak a vélemények. Én nála szültem, és ugyan császár lett a vége (pl kakis magzatvíz és elhelyezkedés gondok miatt), de vele kapcsolatban nincs rossz tapasztalatom. Amíg lehetett, addig természetes út párti volt.

Viszont szülés kapcsán bántják is, nem tudom mennyi alapja van ennek. Az tuti, hogy a városban ő az egyik legkedvesebb doki a terhesgondozás alatt. Ott biztosan a kismamával foglalkozik.

2021. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En Dinya Tiborhoz mennek ha kiderul hogy terhes vagyok. Meg varok az eredmenyre….😅
2021. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt megkerdezhetem miert bantjak a szules miatt?
2021. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!