Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok Szolnokon olyan nőgyógy...

Tudtok Szolnokon olyan nőgyógyászt akinek a magánrendelésén van ultrahang és nem utolsó sorban rendes és alapos?

Figyelt kérdés
Az ultrahang azért kell mert nem szolnoki vagyok és mivel a munkából nehezen tudok elszabadulni így minden egy helyen lenne. Kit ajánlotok? Hol rendel és mennyiért? 1 éve próbálkozunk babával eddig akihez jártam semmit nem csinált. Előre is köszönöm az infót:)
2015. jan. 19. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Már majdnem mindenkinek van uh a rendelőjében. Dr. Gyenes Orsolya rendes, alapos, de drága, 80 nála egy szülés. Dr. Tóth Zoltán szintén alapos, rendes, érdekes a stílusa, furcsa a humora de nagyon jó doki viszont ő sem olcsó. Én Svédhez jártam, neki is van Uh de nem nagyon használja és hogy őszinte legyek én nem is ajánlom...
2015. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod egy izsgálat mennyibe kerl?
2015. jan. 19. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Dr Dinya Tibor tudom ajánlani! Hozzá járok, van uh-ja, végtelenül rendes és alapos! 8000 ft körül van egy vizsgálat. Magyar utcàba rendel kedden és csütörtökön! :)
2015. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, 8-10 körül. De Tóth Zolinál ha jól tudom a többedik vizsgálat 5 körül van.
2015. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Tóth Zoltán! Mellette szól az 5D uh is.
2015. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én Úri-Szabót kértem fel anno a terhesség és a szülés levezetésére.

Nem jártam hozzá a magánrendelőbe. Sosem kérte, nem ajánlotta fel. Minden vizsgálatra a kórházba mentünk be. Ott találkoztunk és végzett el mindent.

A szülésért 100e forint-ot kér (állítólag). Mi 50ezret adtunk neki és egy 50ezer forintos italt, mivel tudtuk, hogy nagyon szereti azt a fajtát.

Nem vágta vissza hozzánk, bele se nézett a dísztasakba, hogy mi van benne. Egyedül az ital tetejét látta és annak nevét. Már mosolygott és megköszönte.

Szülés után bármikor hívtam mindig örömmel segített és emlékezett rám és a gyermekünkre (név szerint!).

1 éves vizsgálatra vittünk neki egy első 12 hónapból készült montázs képet a lányunkról. Ki is rakta a falára, nagyon tetszett neki :)

2015. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!