Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad púderes...

Terhesen szabad púderes szemöldök tetoválást csináltatni? Vagy teherbeesés előtt mennyivel ajánlott ilyen beavatkozás?

Figyelt kérdés
A párommal rajta vagyunk a baby témán, de hónapok óta nem jön össze. Szeretném megcsináltatni a szemöldökömet púderes tetoválással. Viszont gondolom a festék, amivel készítik az folyamatosan szívódik fel. Ha közbe teherbe esek ez bajt jelent a babára?
2021. okt. 6. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A festék kopik, Nem szívódik fel, szóval annak semmilyen káros hatása nincs.


De normális helyen nem csinálnak kismamákon sminktetoválást, mert nincsen vizsgálva, hogy van e negatív hatása és esetleg felmehet a lázad.

Csináltad meg most, amíg nem vagy terhes, legfeljebb ha addig teherbe esel akkor a korrekcióra nem mész el.

2021. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fertőzésveszély miatt nem ajánlott.

Nekem is van és amikor csinlátattam megkérdezte a sminktetováló, hogy nem vagyok-e terhes.

2021. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak projekt akkor csináltass


Inkább most


Szoptatás alatt sem jó..

( sem a tű miatt.. de ismerősnek kidobta az egészet... pedig van tetoválása, ami kimondottan tartós)


Hajrá

2021. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) valahol reméltem, hogy ilyen választ kapok :) nagyon szeretném megcsinaltatni remelem nem lesz gond belole
2021. okt. 6. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!