Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 vetélés után érdemes trombof...

1 vetélés után érdemes trombofília panelt csináltatni?

Figyelt kérdés
Hashimotós vagyok és a 8. Héten elhalt a baba. Május elsején műtöttek. Az orvosom azt mondta hogy tb alapon nem utalhat be trombofília panelre de magánban megcsináltathatom, viszont az 60 ezer forint szóval elég húzós. Szerintetek érdemes lenne megcsinálni? Vagy bizzak benne hogy másodszorra minden rendben lesz. Amúgy a tsh-m rendben volt mikor teherbe estem(1,3) de a 4. Héten amikor mentem vérvételre akkor nagyon elszállt , 3,8 lett. Írtak fel rá gyógyszert de sajnos nem sikerült olyan gyorsan levinni, 8 hetesen amikor elhalt a baba 2,8 volt. Lehet hogy ez okozta?

2020. jún. 11. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott még a dokim, hogy következő terhessegnel progeszteron pótlást fog adni mert a terhesség előtt mindig picit alacsony volt a progeszteronom, bár nem vészesen. Lehet hogy ez is már segíthet legközelebb?
2020. jún. 11. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint kiszorítanám rá azt az összeget,valószínűleg te is nyugodtabb lennél tőle. Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy egy missed ab után nem érdemes vizsgálódni mert előfordul, én azért pár alapvizsgálatot megcsináltattam amiből kiderült, hogy verhígítót kell majd szúrnom terhesség alatt. Később a babára is kell majd annyit, meg 10x annyit költeni, így én mindenképpen javaslom, hogy szánd rá ezt az összeget. Sok sikert kívánok neked!
2020. jún. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltam, aki ráírta a papíromra, hogy trombofólia VV szükséges. De a beutalót elmaradt. Felhívtam a háziorvost, és adott egy beutalót. Synlabban nekem is 60 valamennyi lett volna.
2021. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már megcsináltattam éd jól tettem mert kiderült hogy antifoszfolipid szindrómaam van. Most várjuk a babát és szurom is a verhigitot, szoval örülök hogy megcsináltuk
2021. febr. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!