Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Esténként fáj...

6 hetes vagyok. Esténként fáj a derekam és mensziszerűen a hasam alja. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
Nem kibirhatatlan,csak kellemetlen.Nem korai még?
2008. dec. 11. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sokáig úgy fájt a hasam,mintha meg akarna jönni.

A szervezet még szokja a babát,ezért produkálhat ilyen tüneteket,

Ha nem görcsölsz és nem vérzel,akkor szerintem minden ok.

5 hós kicsi fiú anyukája

2008. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

szia,


Egyáltalán nem korai..ezt kell érezned..:))


gratula a babához..:)

2008. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
De baj, terhesseg alatt semmijen fajdalom, szurodas nem normalis...nekem az orvosom ezt mondta amikor terhes voltam. Progeszterint es magne B6-ot szedtem.
2008. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vav22 ***** válasza:
100%

Szia! Én most vagyok kb. 7 hetes, nekem is úgy fáj a hasam mint mesi előtt szokott, csak gyengébben. Ez teljesen normális. Azonban, ha nagyon görcsölnél és véreznél, na az probléma lenne. Nézd meg ezt az oldalt, remélem segít! [link]

Boldog babavárást! :-)

2008. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azt,hogy leírtam velem hogyan volt?
2008. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az ajánlott oldal is jó volt.Ma semmit nem érzek.Lehet hogy a karácsonyi nagytakarítás segített be.
2008. dec. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!