Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos, hogy csak a második...

Biztos, hogy csak a második férfi lehet az apa?

Figyelt kérdés

Együtt voltam valakivel május utolsó napjaiban akit régóta ismerek és eléggé részegek voltunk egy buliban.. nem voltam benne biztos, hogy nem történt semmi baj, így bevettem egy esemény utani tablettát, majd a menstruációm is megjött 2 hónapon keresztül. De erre az esetre rá július harmadik hetében is együtt voltam valakivel akivel akkor randizgattunk. Biztos voltam benne, hogy nem történt semmi baj, mégis terhes lettem.

A rá következő hónapban már nem jött meg.


Most október van és 13 hetes terhes vagyok az elmaradt mensitol számítva. Ezek szerint csak a második férfi lehet az apa ugye? Mármint másfél hónap külömbseget csak eszrevennenek az orvosok nem?


Légyszives inkább segítsetek, mintsem minositsètek a felelőtlenségem, azt tudom magam is, hogy ezt elszurtam.


2021. okt. 8. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a májusi eset kizárt.
2021. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban hogy a második az apa
2021. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem vetetted el?

És igen, a második az apa.

2021. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem az elmaradt mensitől számolják a terhességi heteket
2021. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
5-ös: szerintem eléggé el vagy tévedve!
2021. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól mert nem éppen úgy fogant ez a baba ahogy elképzeltem, még nem ő tehet róla, tehát nem fogom elvetetni.
2021. okt. 8. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne? Ha elmarad egy menstruáció, akkor már 4 hetes az illető. Tehát valóban nem az elmaradt menstruációtól számolják, hanem az utolsótól, ami megjött.
2021. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Védekezésről amúgy nem hallottál még?
2021. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, igen, az utolsotol számítva 13 hét.
2021. okt. 8. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!