Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy héttel későbbi magzat a...

Egy héttel későbbi magzat a mensitől számítva?Többi lent.

Figyelt kérdés

Más is volt így?Ez miért van?Ez befolyásol valamit?

Úgy értem utolsó menstruációtól számítva 26 hetes lennék de méretek alapján 25hetes vagyok.Ezt már 6 hetesen is mondták,hogy egy héttel kisebb azaz 5hetes.

Később fogant azt jelenti?


2021. okt. 9. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális, hisz az utolsó menstruációdkor értelemszerűen még nem voltál terhes...
2021. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen.

A ciklusaid milyen hosszúak voltak előtte?

Nekem szülés után nem állt be rendesen, de az újabb terhesség előtti 2 hónapban 35 napos ciklusaim voltak. Ezek alapján az újabb baba egy héttel kisebb, mint az utolsó menstruáció szerint, de hosszú ciklusnál ez a normális. Azt az egy hetet viszont tartja, tehát nincs kvázi lemaradva, csak nem félidőben fogant. Lehet nálatok is ez a helyzet.

2021. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is így volt, de ez nem jelenti azt, hogy annyival is később fogant. Nekem pl. 10 nappal kisebbre datálták, de a peteérésem meg nem volt annyival később mint a félidő, csak 4-5 nappal. (Ez 100%, mert a progeszteron szintemből látszott egy bizonyos dátumon, hogy az azt megelőző 24 órában történt az ovuláció.) Úgy látszik, hogy vannak méretbeli eltérések jócskán, a fogantatás idejétől függetlenül. Most a feje és a teste között 2 hét különbség van, és állítólag nem kóros :D
2021. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elejétől mindig van ez az egy hetes csúszás, akkor később fogant ez teljesen normális. A 12. hét után ha kisebb-nagyobb a baba az már semmit sem jelent, mert ekkor minden magzat más ütemben nő, a 12. hétig egyformàn. Ezért is állapítják meg a szülés időpontját a 12.heti UH-n.
2021. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!