Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat a mèhben szem látomás...

Lóri93 kérdése:

A magzat a mèhben szem látomást lèlegzès szerű, lüktetőmozgást vègez. Már közel 20 perce, ütemesen fel-le egy pontban. Mintha levegő után kapkodnak. Normális mozgás vagy valami bajt jelez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A felesègem 38. Hetes terhes.

Ezt a lüktető mozgást mèg nem tapasztalta eddig.

Mi lehet az oka?

Kell agódnunk?

Nem találtam a neten precedens èrtèkű olvasmányt ilyen magzatmozgással kapcsolatban.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



#magzatmozgás #Lüktető mozgás #Folytonos magzatmozgás #Intenzív, ritmikus magzatmozgás
2021. okt. 9. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ütemesen fel-le egy pontban az nem csuklás. Én is megijedtem tőle, hívtam a dokit, mert a csuklást jól ismertem (harmadik baba volt) és ez nem olyan volt, tényleg olyan volt mintha mély levegőt venne lassan valaki folyamatosan.

Doki azt mondta, hogy reflex. A baba talpa "talajt" ér és ellöki magát a lábával, de megfogja a méhfal és visszaesik, majd újra ellöki magát, hintázik, rugózik.

Csak a harmadik gyermekemnél tapasztaltam ezt a végén. Csuklani csuklott mind, az sem jelent bajt, ez sem.

2021. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!