Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterbe fellépő...

Első trimeszterbe fellépő nehéz vizelet ürítés?

Figyelt kérdés
Éjszaka amikor felkelek pisilni érzem hogy nagyon kell de mégis nagyon lassan tudok pisilni. Fájni nem fáj de nem kellemes érzés nyomni. Bocsi máshogy nem tudom elmagyarázni. Napkozbe ezt nem érzem. Tapasztalt valaki hasonlót?
2021. okt. 11. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van hasonló, általában akkor mikor tele van a hólyagom, viszont nekem akkor is mikor nem vagyok terhes. Ritka amúgy és én is utálom viszont nem mentem vele tovább hogy mitől van... Mivel ritkán fordul elő. Komolyan van mikor cseppekben jön pedig érzem h tele a húgyhólyag....
2021. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dettó... arra tudok gondolni hogy éjszakára lelassul a vese.
2021. okt. 11. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, én arra vezettem vissza, hogy nappal elég sok folyadékot iszok éjszaka viszont nem és attól lehet. Éjszaka sokkal sötétebb is a vizeletem egyébként.
2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első terhesség?


Lehet hólyagsérvtől( süllyedés)


Van akinek terhesség nélkül is, van akinek terhesen okoz tünetet.. mert olyankor a simaizom és minden is lazább lenn..


Előzményszülés/ terhességről alakul ki a leggyakrabban

Meg egyébként lehet sok más is, de egyik sem “egészséges” àllapot


Jelezd az orvosodnal

2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!