Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes kismama vagyok,...

Eenikő96 kérdése:

37hetes kismama vagyok, valakinek ismerős ez a helyzet?

Figyelt kérdés

37 hetet töltöttem, de nem tudom ilyenkor vannak-e hormonváltozások vagy bármi ilyesmik, mert elég komoly hangulatingadozásaim vannak.


Nagyon szerettünk volna babát, viszonylag sokat is próbálkoztunk. Aztán mikor összejött határtalan boldogság, csak sajnos nagyon paramami lettem. Mindenen IS aggódtam, kb folyton a legrosszabbtól tartottam. Aztán kb a közepe felé rámtört egy pár napra az érzés, hogy mintha nem is érdekelne az egész terhesség stb.. majd sokat beszélgettünk erről itthon és 4-5 nap után elmúlt és visszatért az előtte lévő állapot. Para mindenen.


Most viszont a napokban megint előjött, ostorozom magam miatta, nem tudom mi a baj velem. Holnap kell mennem NST-re de mintha nem is érdekelne az eredmény. Félek, hogy nincsenek anyai ösztöneim és hogy azt érzi a baba hogy nem szeretem és emiatt baja lesz :((



2021. okt. 11. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi, ezen ne aggódj. 😘

Én egész terhesség alatt nem aggódtam semmin, mentem a vizsgálatokra mert ugye muszáj, nőtt a pocakom de valahogy nem tudatosult bennem hogy egy kis élet fejlődik odabent.

Aztán amikor megszületett… a szülés is nehéz volt, az első éjszaka problémás volt a kórházban, utána se ment egyszerűen semmi. Viszont akkor váltam a nehézségek árán igazán anyukává, olyan feltétel nélküli szeretetet érzek amit nem is gondoltam hogy létezik.

Anyai ösztön majd kialakul. Korábban nem akartam hallani sem a gyerekvállalásról, de mióta megszületett el sem tudnám képzelni gyermek nélkül az életemet 🥰😍

2021. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
első jol irja igaza van.Jo anya vagy kérdező,babának baja nem lesz semmi. nyugodj le,tereld el gondolataidat.szülés megindul,megszülsz ez a paramami dolgo eltünik.boldog leszel
2021. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
közeledik a szülés, és innen az aggodalom. A "rossz" anyák pont nem a paramamik, vagy azok, akik megosszák a félelmüket mással. Azok pont leszarják a terhességet, nem hogy segítséget kérjenek egy fórumon. Jó anya leszel, illetve már vagy is, szerintem szinte minden kismamában végigmegy ez az egész....Sok sikert és egészséget kívánok!
2021. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek❤️
2021. okt. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!