Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez? Eléggé megijedte...

Mitől van ez? Eléggé megijedtem! Hova forduljak? (hasfájás)

Figyelt kérdés
Vasárnap 11 csepp guttalaxot használtam, hogy legyen végre székletem, aminek meg is lett hétfőn az eredménye, nagy hascsikarás közepette, ami azóta sem múlik! A guttalax hatása már hétfőn este elmúlt, de a hasfájás azóta is megvan, miért van ez? Valaki volt igy? Árt ez a babának? 15 hetes vagyok
2010. szept. 1. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom,

de mért nem mész el orvoshoz?

2010. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, aztán mondd meg, hogy adjon egy beutalót valamelyik közeli kórházba, gasztro enterológiára.

Ott meg fogják mondani tutira hogy mi a problem.

2010. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Dulcolax-al jártam így.Iszonyatos görcsökkel hozta meg aproduktumot,ami átment erős hasmenésbe.Pedig a gyógyszertárban kaptam.Próbálj langyos kamillateát cukor,citrom nélkül inni.Legalább 3 decit,ami megnyugtatja és átmossa a gyomrod.Bár a hasfájással csak el kéne menni a dokihoz.Nekem most Tisasen-t írt ki a dokim,pedig rá van írva,h terhesen nem ajánlott.Viszont beválik,kettőt beveszek,másnapra lágyít annyit a székleten,h eredménye legyen.Nem drasztikus,nincs görcsölés vele.
2010. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert a guttalax egy általános hashajtó amit nem kismamáknak találtak ki! levolac szirupot kellet volna használnod
2010. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!