Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ettetek amikor mindentől...

Mit ettetek amikor mindentől hányingeretek volt?

Figyelt kérdés
Kb már semmi tápanyagot nem tudok bevinni és fogalmam sincs mit kéne tennem. Állandóan korog a gyomrom de bármire ránézek öklendezek. Tippek?
2021. okt. 15. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ép igy voltam,vajaskifli ment csak le azis kis darabka valami gyenge teával,pár nap után mar attól is undorodtam ugyh szaraz kiflit rágtam🙈aztan átment es mindent ettem😂
2021. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be, sőt még két terhesség sem egyforma.

Én az egyiknél csak chipset vagy erősen sós dolgokat tudtam enni, a másiknál meg a magyaros jött be, a kolbászt is kolbásszal ettem hányinger ellen :D

A gyömbért sok helyen ajánlják (nekem nem jött be). De sokan a hideg kólára és más savas dolgokra is esküsznek, mint pl. ecetes uborka, limonádé. Mások megint csak édeset bírnak enni vagy tejterméket.

B6 vitaminnal lehet egyébként még próbálkozni.

Ja és valaki ilyenkor fogy, mert semmit nem bír enni és nincs étvágya, másnak meg csak akkor nincs hányingere, ha folyton rágcsál valamit.

Ezt neked kell kitapasztalni.

2021. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én vagyok az aki abból a kevésből is fogyott eddig... :(
2021. okt. 15. 11:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hetekig nem lehet sós kekszen élni :/
2021. okt. 15. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:
sos rágcsálni valok,kenyér,kifli,eprec,péksütemény.háztartási keksz
2021. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én márpedig a 12.héttől a 16.hétig ásványvizen meg tuck kekszen éltem 😃 minden mást azonnal kihánytam ☹️


Arra figyelj, hogy ne száradj ki, folyadékot bőséggel fogyassz. Akár leves leve, tea, víz, bármi ami lecsúszik. Ne egyszerre sokat, keveset többször. Illetve a napi szokásos vitamint szedd, hogy meglegyen a szükséges dolog neked és a babának is.


Idővel elmúlik, de nekem őszintén se gyömbér, se kóla semmi se segített.

2021. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én almát és ropit ettem hetekig az első terhességemnél. Most a másodiknál kicsit jobb, de ugyanúgy megeszek vagy 5 almát naponta meg egy csomó ropit. Ami még csúszik az a natúr joghurt, sajt és húsleves.
2021. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül :( kb 2 hete pirítós kenyéren élek, egyszerűen nem tudok semmi mást enni. Olyan erős gyomorsav gyötör, hogy borzasztó.
2021. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, baromira rosszul vagyok, de nem csak reggel úgy egész nap, hányingerem van, de még egyszer sem hánytam, csak bokákodtam. Néha azon imádkozok, hogy jöjjön ki inkább, de nem hányok... próbáltam a gyömbéres vizet, reggel felkelés előtt keksz, savam az egekbe. Ti mit probaltatok ki, hogy kicsit enyhítsem ? 12 órában dolgozok de így nem sokaig fogom bírni 😅
2021. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Szia!

Én jeget rágcsáltam és az mindig bevált. Egyszer volt egy kismama, akinek szintén ilyen problémája volt mint neked(és nekem). Aztán megírtam neki, hogy nekem a jégkocka segít és nagyon örömmel üzent, hogy neki is bevált. Szóval hátha:)

2021. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!