Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már több éve szenvedek a...

Már több éve szenvedek a refluxtól, de most 12 hetes terhesen még rosszabbul vagyok. Akiknek hasonló gondjuk volt, mi segített, mikor lesz jobb? Nem tudok enni és mindentől hányingerem van.

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is refluxos vagyok és Controlokot szedek, amitől szinte tünetmentes vagyok. A terhességem előtt elmentem genetikai tanácsadásra és itt engedélyezték ennek a szedését terhesen. Azóta van egy egészséges gyerekem (semmit nem ártott neki a gyógyszer)és most vagyok másodjára terhes. Így szinte minden ilyen jellegű panasz nélkül kihordható a terhesség, a gyereknek viszont pont az ártana, ha nem lenne kezelve a reflux. Neked is csak ezt tudom ajánlani!
2013. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehet rossz a reflux, de én most terhesség alatt erős gyomorsavtúltengéssel küzdök. Főleg ha fekszem, vagy lehajolok. (ha le tudok :D) . Én a Salvus vizet iszom ilyenkor, 2-3 kortyot befogott orral, ha nem elég, megismétlem. 25 h km
2013. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!