Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok.. ha...

28 hetes terhes vagyok.. ha allok, megyek a labamkoze iszonyatosan szur a huvelyemnel nyomo erzest erzek ami persze elmult ha lepihentem. Viszont 4 napja ha le is pihenek csak a nyomo fajdalom szunik meg.labam koze ugyanugy faj nem enyhul tanacs?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nögyógyász!
2021. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a védőnőt mondd el neki, biztis h tud tanácsot adni. aztán pedig a nőgyógyászodnak is mondd el.
2021. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van idopontom nogyogyaszhoz...de csak 1 het mulva kell menjek
2021. okt. 16. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fájdalmakkal bemennék az ügyeletre. Azt sem lehet kizárni, hogy nyílik a méhszáj. Nálam, amikor beindult az extrém koraszülés, akkor hasonló kellemetlen érzésem volt...mint amikor szex közben nekiütközik a pénisz a méhszájnak és szúr, fáj. Persze közel sem biztos, hogy erről van szó nálad is de inkább egy felesleges kör az ügyeletre, mint baj legyen.
2021. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kedves kèrdező?
2023. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves érdeklődő végig kísért ez a fájdalom 39 hétre született meg a drága babám
dec. 20. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!