Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangon milyen jellemző...

Az ultrahangon milyen jellemzők alapján tippelik meg a baba nemét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nyilván ők ezt tanulták meg tudják mit kell nézni, de, mégis mi alapján tippelnek a baba nemére? 80% állították hogy kislanyunk lesz, aztán kiderult hogy kisfiú 🥰 Természetesen nekünk nem a neme a, lényeg hanem hogy boldog, egészséges kisember legyen, és én ugyan laikus vagyok de az ultrahangon egyszer sem láttam a lába közét, mivel folyton osszezarta őket, még a kapott videón is látni hogy mindig takargatja 🙃 Ha nem is mutatja, miből épül fel a tipp?
2021. okt. 16. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hat pedig csak a laba kozott levo dolog alapjan tud tippelni….
2021. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, lehet ő látta én van mikor a kis arcát néztem de ezek szerint mégsem látta a látnivalót 😂
2021. okt. 16. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az egyik ultrahangos azt mondta, a lába közét nem látja annyira, de a csontok méretarányából nagy valószínűséggel meg tudja állapítani.

Nem tudom pontosan hogy mondta, de a tippje mindenesetre bejött.

2021. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk a 10.héten mondta a dokim, aki genetikus, hogy 80% kislány. Mondta, hogy még olyan korán nem látni, de ha jól emlékszem valami csontok vagy mik távolságából meg lehet tippelni. Aztán 13.héten is lányt mondott egy másik doki, aztán mégis kiderült, hogy kisfiú.

Mostani baba, akivel terhes vagyok takargatta magát, így a 13.heti kombinált teszten mondták, hogy fiú, itt látszott is a kis csomagja, majd a 16.héten saját dokim egyértelműen mondta, hogy fiú, illetve mutatta is (jól kettérakta a lábát), hogy ott a zacsi, ott meg a fütyi. Jövő héten kell mennem megint genetikai uh-ra, majd arra kíváncsi leszek ott mit mondanak.

2021. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami csontok méretét hallottam. Nekem 12 genetikain mondták a, lányt aztán a nifty eredmeny kimutatta h fiú 🙃 legközelebb 20an megyek uh, nem tudom fogok e látni valamit, első baba, izgulok🙃
2021. okt. 16. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nifty kimutatta, hogy fiú, akkor bizony fiú lesz! :)
2021. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a csontok méretét nézik, hanem azt, hogy a gerinchez képest milyen szögben áll az a kis szervnyúlvány, ami a 12. héten látható. Ilyenkor még a lányok nagy részének sem húzódott vissza, ergo laikus szemmel egy kislánynak is van "valami" a lába között.


Oldalról nézik a szerv állását, abból lehet tippelni. Ismétlem, tippelni, mert nyilván nem minden egyértelműen látható az UH-n és ha látható, még az sem 100%.

2021. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pontos választ 7es,így már értem!!


6os,igen tudom😂 Fel is adta a leckét a drágám, az egész családban és ismeretségi körben lányok vannak csak, bele kell tanulnom a fiús anyukák életébe 🙃

2021. okt. 16. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
csontot,mi van lába között.milyen szögbe van gerince
2021. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Pl a combcsont hossza, lányoknak picit hosszúkás, fiúknak rövidebb, nálunk ebből tippeltek lányra míg nem látszódott a lába között hogy valóban lány.
2021. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!