Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai ultrahang...

A 12. heti genetikai ultrahangon az orvos azt mondta, hogy a babának lehet, hogy szívnagyobbodása van. Nagyon megijedtem. Elsö baba így nem tudom, mit gondoljak, szerintetek?

Figyelt kérdés
Megyek kedden kontrollra mert azt mondta, hogy pici mèg a baba ès nem látja jól, ezèrt kedden menjek vissza. Viszont addig èrdekelne, hogy esetleg volt már valkinek így ès vègül kiderült, hogy nincs problèma? Most nagyon fèlek. A családba amúgy senkinek sincs semmilyen szívbetegsège.

2021. júl. 29. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Édesapámnak is az van és 60+ éve semmiben sem korlátozza. Persze függ a mértékétől stb., de én azt láttam, hogy ezzel maximálisan együtt lehet élni. Én csak ennyi infóval tudok szolgálni, de hátha kicsit megnyugtat és hátha a következő ultrahangon kiderül, hogy csak rosszul látszott a felvételen. 😊
2021. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!