Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound magzati szívhanghal...

Angelsound magzati szívhanghallgatóval miért nem hallom a szívverését?

Figyelt kérdés

Volt egy halva szülésem tavaly, amit nehéz volt feldolgoznom, így most vettem egy szívhangfigyelőt.

Ma érkezett meg, 17+3 vagyok ma. a szívhangot egyááltalán nem találom nála, viszont azt hallom hogy mocorog. Nem szabályos surrogások hallatszanak, és olyankor érzem is a rebegést. Gondolom ilyenkor mocorog.

Aztán ülő helyzetben, mikor már nem hallgatom, akkor viszont szabályosan érzem, mintha mocorogna.

Ez normalis? Vagy lehet megint melső fali a lepény, és az kitakarja, így csak a mozgásokat lehet detektálni? Kicsit idegesítő, más is járt már így?


2021. okt. 19. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Úgy csinálod, ahogy kéne? Tehát gél a pocakra, egészen alul a szeméremcsont környékén keresed? És szerintem a saját bélmozgásodat hallod 😃

Fülhallgatóval hallgatod vagy hangszóróval? Sokkal előbb hallottam hangszóróval, nekem a füles nem volt jó vagy nem tudom.. Euronicsba lehet venni olyan kábelt, aminek mindkét vége jack dugós, így olyan pici hangszórón tudod hallgatni, amit telefonhoz szoktak adni.


Nekem már 12 hetesen simán megvolt, szóval passz, ezek az ötleteim miért nem hallod, legalábbis nálam ezek voltak a hibák amikor nem találtam meg.

2021. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
13 hetesen simán hallom őt, mondjuk mindig ugyanott van, nem kell keresnem😂 de mindig megunja pár mp után és arrébb megy, nem is szoktam igazából zaklatni csak tegnap egész nap úgy feszült a méhem meg annyira kellemetlen volt hogy megnyugtatatott hogy vele minden oké. Amúgy a szivhangon kívül csak a saját bél mozgásodat hallhatod
2021. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellső fali lepénynél én ennyi idősen már rendesen hallottam a szívhangot. A köldök verőeret hallod? A mocorgás szerű hang bélmozgás is lehet. Volt amikor én is nehezen találtam meg, de addig keresgéltem, míg meg lett. Utána már mindig csak ott néztem.
2021. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

később alaposabban bekentem a hasam testápolóval, és így rögtön meglett,mindig ba oldalon érzem, így egyből odatettem a fejet. Igaz nagyon halkan hallatszott, de határozottan szabalyos és gyors ritmusos szívverés volt, nem az enyém. Az enyém hangosabb volt és lassú. Mostmár megnyugodtam teljesen, és azt hiszem majd veszek rendes zselét hozzá :)


Köszi a válaszokat!

2021. okt. 19. 16:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként a mozgást is érzékeli nem csak a bélmozgást :)

Ha a bélmozgást hanggal jelzi, akkor a rúgásokat miért ne azzal jelezné?

2021. okt. 19. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már 9 hetesen is megtaláltam a szívhangot vele, sosem vettem zselét, csak vízzel használtam.
2021. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!