Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájhat attól a hátam, hogy...

Fájhat attól a hátam, hogy hirtelen 1-2 mérettel nagyobbak lettek a melleim? 8 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy fájhat. Vegyél olyan melltartót aminek szélesebb a pántja.
2010. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem nem mástól fáj, ill. nem rosszat jelent.
2010. szept. 3. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, igen és sajnos még egyszer igen a válasz.

28 hetes vagyok és nekem is így indult az eleje. Ja és a mai napig nem állt meg a növekedés, de fórumon kaptam egy jó tippet, ami 1-3 nap alatt megszüntette a problémát, de legalábbis sokat enyhített rajta.

Nem tudom, mi a kezdő méreted, illetve, hogy most mekkora a cicid, de segíthet. Nekem eleve nagyobbacska volt, D kosaras. Most Fnél járunk és a körméret is két számot nőtt, na és persze hol van még a vége? :-D szóval szopis melltatrtóban még nem gondolkozok, csak a legvégén, mert tippelni se tudok, mennyi lesz a vége, holott nem híztam extrém sokat, kb. 10 kilót eddig. Az meg mind pocira és cicire ment.

Nekem kismamamelltartót ajánlottak és a várandósság egyik legjobb vétele volt, bár nem volt olcsó, de már borzasztóan szenvedtem a hátamtól. Úszás sem segített tartósan. 8000 Ft-ért volt csak a méretemben a B betűs babaáruházban, de sehol máshol nem találtam a méretemben és még itt is rendelni kellett, de lett és ugyan azóta is (kb. 10 hetes voltam) nőtt a cicim, de még mindig beleférek ebbe a cicifixbe, mert valahogy együtt nő a cicikkel, tök jól nyúlik és nagyon kényelmes. Anita márkájú és nagyon meg kell nézni, hol veszed, mert nagyon különböző árakon van teljesen ugyanaz a termék, ha esetleg úgy döntesz, beruházol egy ilyenre. nekem nagyon bevált.

2010. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!