Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h csüt. óta megy a...

Normális h csüt. óta megy a nyákdugó? Akkor még barnás volt, most már csak krém színű de nagyobbak és vizes folyás? Mikor lehet ebből szülés?

Figyelt kérdés
37+5km,2111méhszáj
2011. jún. 15. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a vizes folyás véletlenül nem magzatvíz?

Mert akkor el kellene menned dokihoz!

2011. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. 42-ik héten szültem.


Olyan folyásom volt mint a niagara. kb napi 1-2 alkalommal. könnyen látod hogy magzatvíz-e egyszerüen beteszel egy zsepit vagy wc papírt és ha többször átnedvesedik egymás után akkor magzat´viz . ha egyszeri akkor folyás.

nekem is volt néha barnás aztán semmi, nyílik a méhszáj azért van, lehet ma megszülsz lehet csak a 42-ik héten.

2011. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tom h magzatvíz e.mult csütörtökön ezért voltam dokinál mert akkor több vizes dolog jött de azt monta akkor h nem az...gondolom más jele is lenne ha az lenne?
2011. jún. 15. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
alaposabban nézd meg, hogy mi a folyás. Ugyanis, ha magzatvíz, akkor azt figyelni kell, és tudni, hogy mennyi ideje szívárog. 24 óra után meg kell indítani a szülést. Ha csak folyás, akkor igaza van az előttem szólóknak (elkezdődött a folyamat). Mindenesetre az a gyakoribb, hogy nemsokára szülsz. Készülj fel (lélekben). Aztán majd írj. Élvezetes, könnyű szülést kívánok.
2011. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nem más jele nem, csak annyi, hogy előtte elmegy a dugó. De ez már vszínű félig, vagy teljesen megtörtént.
2011. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hétig távozott a nyákdugóm, és a szivárvány valamennyi színében láttam:D Na jó, ez túlzás, de volt kicsit véres, barnás, sárga, fehér, és átlátszó is. Aztán végre abbamaradt, 1-3 napra rá elkezdett szivárogni reggel a magzatvíz, másnap reggelre meglett a baba:D Én is kábé ilyen idős terhes voltam mint te. Kerek 38 hétre szültem.

Most már kezdhetsz készülődni, nemsokára meglesz a baba:D

Könnyű szülést!

2011. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még folyik,beraktam zsepit de azon is van de még nem ázott át,nem merem azt hinni h az mert mult héten is igy jártam,hasmenésem volt most és második napja nem alszok.:(
2011. jún. 15. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A hasmenés ma volt. Mert az is egy jele, hogy beindul mindjárt a szülés. Akkor még én sem tudtam, de mind a kettőnél az előzte meg. Figyeld magad, és ha van orvosod, szülésznőd telefonon konzultálj velük. Jajj, jobban izgulok mint te.
2011. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, van változás, majd azért írj
2011. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!