Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lent van a méhlepény,esetleg...

Lent van a méhlepény,esetleg akinek igy volt,hogy alakult a kesőbbiekben?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok.Ma az orvosom azt mondta,hogy lent van a méhlepény.Nem szabad nehezet emelnem,es sokat kell pihennem.Ha ezeket betartom,minden rendben lesz.Azt mondta,hogy a 20-21.hétre még feljebb csuszhat.

Ezzel egy kicsit megnyugtatott,de meg igy is felek egy kicsit.Volt valaki ilyen helyzetben?Hogy alakult a dolog?Koszonom elore is a valaszokat.


2021. okt. 27. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, mennyire van lent, milyen mértékben fedi a méhszájat. Ho eséllyel valóban feljebb fog menni. Nekem a 12. héten vették észre, hogy a hátsó fali lepény eléri és félig fedi is a méhszájat, sajnos kisebb vérzésem is volt emiatt, pedig nagyon nagyon kíméltem magam. A 18. héten viszont már 3 cm-re elhagyta a méhszájat. Nem kell félned, valószínű, hogy neked is feljebb megy. Nekem óvatos, rövid napi séta megengedett volt, házaséletet nem élhettünk, nem szabadott emelnem, mindenféle megerőltető mozgást kerülni kellett.
2021. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5 centire volt a méhszájtól és semmitől nem voltam eltiltva. Nyilván terhesen nem emeltem nehezet és pihentem amennyit tudtam. Ügyeletben szültem császárral. Természetesnek indult de végül nem illeszkedett be a feje.
2021. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem közel volt a méhszájhoz, de nem fedte. Én vérezgettem is 15 hetes koromtól. Pihenés, magnézium, semmi szex. 22 hetes koromra feljebb ment a méhlepény, onnantól vérzés sem volt. Ma már lassan 14 hónapos a kislányom :) Pihenj, ne terheld magad és nem lesz gond.
2021. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, mennyivel volt már fentebb, mikor szültél? Mondtak esetleg arról valamit, mennyivel kell fentebb lennie a méhszàjtól, hogy ne császár legyen? Most nekem a 19. héten 3 cm-re hagyta el a méhszájat.
2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta konkretan,hogy mennyire van lent,csak annyit mondott,hogy lent van..Eddig meg nem volt hala Istennek verzesem,sem semmi panaszom.
2021. okt. 27. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen mentem kórházba emiatt vérzéssel. A lepény teljesen fedte a méhszájat. Szigorú fekvés, házasélet tilalom. A 20. Hétre 3,2 cm-re eltávolodott. A kórházi szobatársamnak nem húzódott fel, maradt ugyanúgy végig, emiatt császár lett.
2021. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nem tudom hány centire volt, csak annyit mondtak 22 hetesen, hogy jó helyen van, már semmi gond. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy 3,5 cm a minimum, ami már jó. 22. héttől nálam fel sem merült emiatt a császár, szerencsére nem is lett az.
2021. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A18.heti uh-n fedte a méhszájat a lepény, 23.hétre eltávolodott.
2021. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Részben nekem is elérte a méhszájat, majd szintén feljebb került, vérezgetésem sem volt és problémamentes szülésem volt. Pedig az elején én is tartottam ettől.
2021. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
méhszájat fedi akkor császár lesz,meg veszélyeztete leszel.szex mindentől tiltanak
2021. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!