Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A testvéremnek valami allergiá...

A testvéremnek valami allergiája van és nem tudják az orvosok hogy mitöl! A közelébe mehetek? Holnap akartam hazamennni az anyuékhoz de félek hogy a babám elkap valamit! Mit tegyek? 17 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az allergia NEM fertőző betegség.Nyugodtam menj haza.
2008. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az allergia nem fertoz.
2008. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vav22 ***** válasza:
Szerintem az allergia nem fertőzős betegség, én is voltam allergiás, de szerencsére kinőttem. De ha nagyon félsz inkább kérdezd meg az orvosodat, az ő válasza nyugtatna meg szerintem a legjobban. Nem jó ilyenkor stresszelni nem tesz jót a babának! Amúgy "írigyellek", én még csak a 7. hétben vagyok és az eslő trimeszter a legveszélyesebb úgy tudom... Nagyon bolgod babavárást kívánok! Jah! És könnyű szülést majd! ;-)
2008. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az allergia nem fertőző.akkor már a népesség 90% az lenne...
2008. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy tényleg allergiája van-e? Megértem az aggodalmaidat. Ha nem 100% hogy pusztán allergiás, én inkább nem kockáztatnék. De ezt neked kell eldöntened.
2008. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!