Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Várjak, vagy...

Mit csináljak? Várjak, vagy pakoljak? Nem korai még? 35 hetes kismama

Figyelt kérdés
10-15 perces jóslóim vannak 3 napja..alvás közben nem,csak ha ébren vagyok..most már kezd egy kicsit görcsölni is hozzá az alhasam közben és szívdobogás-érzésem van,kiráz a hideg,libabőrös leszek.20-30 másodperc és elmúlik.Vagy ez már fájás?szedem a MagneB6-ot mint az őrült,de semmi változást nem hoz...

2011. nov. 5. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Azt nem értem miért nem az orvosodat hívod azonnal?


E helyett itt irogatsz, mikor lehet hogy már az orvos tudná is mit kelljen csinálni hogy ne legyen koraszülött!

2011. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a "választ",bár ha jól olvasom akkor nem kioktatást kértem hanem segítséget,hogy mit csináljak.Az orvosom azt mondta,h akkor szóljak,ha 10 percesek a fájások.De nem tudom h milyen a fájás,mert első terhességemnél a jóslóim ilyesmik voltak és megcsászároztak,azt sem tudom,h milyen a vajúdás.Azt kérdeztem,h ez fájás-e még akkor is ha éjszaka alábbhagy,mert nekem az is eszembe jutott,h lehet h csak az izmaim fáradnak a 3 napos "kiképzéstől" és azért fájdogál...ebben kéne segítség és nem ilyen kioktatást kéne irogatni,hanem tapasztalatokat a vajúdásról...ha anyukám-féle vagyok akkor nem fog megviselni a vajúdás,ha nagyim-féle akkor nagyon fogok szenvedni..ja,és faros a pici..
2011. nov. 5. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban teljesen egyetértek az első válaszolóval, hogy lásson egy orvos! Szépen felhívod a dokidat (mert úgy értelmeztem, hogy van), és megmondod, hogy mi a helyzet. Valószínűleg berendel egy NST-re, és elmondja, hogy mit tapasztal.

Pláne, ha faros a baba, akkor ne halogasd a dolgot! Max. lesz egy felesleges utad a kórházig, de legalább megnyugodhatsz, hogy nincs baj. Ha pedig tényleg vajúdás, akkor ott fognak, és biztos kezekben leszel.

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem annak idején azt mondta a szülésznőm,hogy ha fájások közben tudok aludni éjjel,akkor csak jósló,mert igazi fájásnál nem tudok aludni.én a helyedben bemennék kórházba,hogy nézzenek meg.ja és az orvossal is beszélnék.sok sikert!
2011. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!lehet h csak az időjárás miatt van, h ma sokkal melegebb van mint tegnap!!szerintem még nem vajudsz!de az tény h menny és nézesd meg magad!!az nem árt senkinek!aztán majd írd meg mi lett!jah és az első terhességednél melyik héten szültél?
2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
túlhordtam 5 nappal:(
2011. nov. 5. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
35 hetesen?
2011. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a dokidat nem is hívod fel, én megejtenék egy utat a kórházba. Biztos ami biztos. Legfeljebb megnyugtatnak, hogy ez nem a szülés, csak jósló és hazaküldenek. De legalább megnyugodnál. Bár nem tudom, hogy faros babánál mi a statisztika, hogy hamarabb vagy rendes időben születnének.
2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
35 hetesen mit hordtál túl?
2011. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az első terhességét hordta túl 5 nappal!!!

Eszméletlen, mennyire nem megy a szövegértés:S

2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!