Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Jahn Ferenc korhazba miket...

A Jahn Ferenc korhazba miket kell vinni magaddal a szuleshez meg a kicsinek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki szult ott.Januarba fogok szulni.Kerestem a honlapon,hogy van e esetleg lista de nem talaltam.A masik kerdesem az,hogy en magan orvoshoz jarok de szulni nem nala szeretnek akkor a korhazba be kell jelentkeznem,hogy en itt szeretnek szulni?Helyileg ahoz a korhazhoz tartozok.
2021. okt. 29. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell bejelentkezni. Mivel oda tartozol automatikusan oda visznek, vagy mentek ha eljött az idő.

Én magán orvoshoz jártam, de szülni a Jahnba mentem most augusztusban.

Én nagyon sok felesleges cuccot vittem.

3 hálóingre volt szükségem, 3 fehérneműre, betétre, tisztálkodószerre, WC papírra, 2 törölközőre, papucs, evőeszköz, a babának cumit vittem ami nagyon jól jött, 2 textil pelenkát, popsi törlőt, kB 15db pelenkát, 1 kis takarót, telefon töltő, haza hozós ruha a babának (oda bent adnak ruhát, csak egy ruha kell a babának amiben haza hozod), ropi, nasi, innivaló.

Kaját felesleges vinni egyébként mert jár a reggeli ebéd vacsi ami szerintem egyáltalán nem rossz, de azért persze pluszban nem árt egy kis nasi. De van büfé is ahova le lehetett menni, persze januárig kitudja mi lesz.

Én császáros voltam, nekem ennyire volt szükségem.

2021. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!