Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Flòr Ferenc Szülészetéröl mi...

Flòr Ferenc Szülészetéröl mi a véleményetek. Frisset nem találtam. Sok rosszat hallottam..olvastam nagyon rossz értékelése van. Aki nem rég szült idén, tavaly segitene? Költözés során érdeklődtem ide tartozunk körzetileg.

Figyelt kérdés
Pèterfybe szültem ott jò tapasztalazaim voltak.

2021. ápr. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban szültem, fogadott doki nélkül. A szülőszobák közepesek, van kád, labda, elég alternatívak, nekem ez pozitív volt. A csecsemősök nem túl szívélyesek, de velem bunkók sem voltak. Az tuti, hogy segítségért a nyakukba kell járni. A kórtermek 4 ágyasak, van fizetős szoba is.


Nekem nem volt a kórházzal bajom, a szülés az nagyon kellemes csalódás volt (fogadott doki nélkül), a kórházi napok meg olyanok, amilyenek. Szerencsére 48 óra után már hazamehettünk.

2021. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly júliusban szültem, fogadott dokival. Minden rendben volt. Tiszta, normálisak. A dokik is, a csecsemősök is. Nem volt okom panaszra, 4 ágyasban voltam.
2021. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!