Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhesség miben...

A második terhesség miben különbözik az előző terhességtől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak annyiban, hogy második, meg adott esetben minden egyébben. Minden terhesség más, az elözö terhességek nem jelentenek semmit a következöre nézve.
2021. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnél még nem volt egy másik gyerekem, de a másodiknal már volt.
2021. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyelőre könnyebb mind fizikailag, mind mentálisan. Tünetem az elsőnél sem volt kb semmi, csak nőtt a hasam, de volt sok fura random fájdalom már az elejétől, most ezek nincsenek egyáltalán. Mentálisan az elsőnél nehéz volt, hogy nem volt semmi tapasztalatom, sokszor vakon voltam, feleslegesen izgultam, most már mindennel képben vagyok, sokkal nyugisabb az egész, pedig itt van a 3 évesem is.
2021. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Elröppen úgy, hogy észre sem veszed
2021. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Hosszú lenne leírni az összes nő terhességét, aki szült már két gyereket.
2021. okt. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a baba fekvésén láttam különbséget. Az első szülés miatt a második terhesség utolsó 2 hónapjában sokkal lentebb éreztem a babát, az utolsó hetekben zavaróan lent volt már és fájdalmas volt.

Minden másban terhességtől függ a kérdés - kívánósság, hányinger, súly kérdések, stb.

2021. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyiban volt más, hogy nem tudtam annyit pihenni, illetve az, hogy hamarabb kezdett nyílni a mehszajam. (Elsőnél 36 hetesen másodiknál 30 hetesen) gondolom a gyengébb izmok miatt.. A szülés is gyorsabb volt emiatt, Úgyhogy előre félek most mi lesz, a harmadik babát várom
2021. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!