Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szokták elmondani a...

Mikor szokták elmondani a terhességet?

Figyelt kérdés
11+1 vagy 12+1?

2021. nov. 1. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha az a kérdés, hogy mi a 12 hetes terhesség, az 12+1.
2021. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőt 10 hetesen mondtam el, a másodikat 5 hetesen. A harmadikkal megvárnám a 12. betöltött hetet (12+1) minimum, de lehet, hogy a 4. hónapot is. Minden rendben volt az első két alkalommal, de azóta annyi rossz történt körülöttem, hogy már óvatosabb lennék.
2021. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jól esik. Nem szabályszerű, hogy 12+1-től minden rendben lesz, így lehet előbb, vagy később is.
2021. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem,ha megcsináltad a tesztet és pozitív, szerintem illik elmondani a pasidnak, hogy apa lesz. Én nem várnék vele hónapokig.
2021. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

2

+1

Sokan 5-6 hetesen bejelentik, hogy terhesek aztán pár hét múlva, hogy elvetéltek, vagy nincs szívhang. Rengeteg ilyen eset van és nem kell ennek kitenni az egész családot szvsz. Én várnék vele, ameddig csak lehet.

2021. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
A 12 hetes uh után mondjuk el a szülőknek, ami 13+0 hetesen lesz.
2021. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő. Engem pl annyira bestresszelt, hogy titkolózni kellett (munkahelyen pl. akkoriban beszélték meg hogy kit melyik következő évi projektre rakják rá - ilyen szituációkban én nagyon nehezen boldogultam, de tudom, hogy van akinek ez könnyű), hogy a 10. héten már elmondtam egy belső körnek. Ha mindenképp be akarod tartani a 12 hetet, akkor meg már szerintem is érdemes megvárni a genetikai UH-t vele.
2021. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a család egyik felének 5 a másiknak 6 hetesen mondtuk el de oka volt. Az 5 hét a haldokló családtag akit szerettünk volna, ha még tudja.

A másik meg a családi vállalkozás ahol jobb volt egy örömteli bejelentés, minthogy kiszúrják, mivelhogy elég erősen tüneteltem már az elejétől kezdve + olyan pozícióban dolgozom, hogy időben kell találni valakit a helyemre minden olyan lehetséges dolgot figyelembe véve, ami esetleg nem engedne addig dolgozni ameddig szeretnék. Tehát a váltás, hogy én megyek ő jön konkrétan lehetetlen, kell minimum egy 2 hónapos fizetett betanuló időszak.

Úgyhogy nálunk korai bejelentések voltak, rossz meg a szülés napján is történhet, ha fog, akkor nem azon múlik mikor mondtad el.

Az már mellékes, hogy ki hogy dolgozza fel a rosszat, tehát vagy tudsz valakivel utána beszélni róla, tud a támaszod lenni, vagy mivel nem mondtad el senkinek akkor küzdj meg vele egyedül, a család meg találgassa mitől van szar kedved. Ez kinek mi…

2021. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
baba apjának,amikor pozitiv lett.többieknek 12.hét után
2021. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a családnak a genetikai vizsgálat után szeretnénk elmondani, ha minden rendben lesz, eddig csak a férjem, én, családi orvos és nőgyógyász tudja :) elég nehéz már titkolni a munkahelyen, még 2 hét van hátra. Nagyon várom, hogy elmondjuk, de a család valószínű sejti már.
2021. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!