Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek kismama ruhát?

Hol vettetek kismama ruhát?

Figyelt kérdés

Kezd szűk lenni hasban minden ruhám. Reméltem, hogy mire ide jutunk lesz megint Lidlben, vagy Aldiban kismama akció, de lassan már nem tudok tovább várni, így beszereznék pár felsőt legalább első körben.

Nem vagyok nagy márka fan, van egy szint ami fölött nem vagyok hajlandó ruhára költeni, így viszonylag olcsó, de azért minőségi darabokat keresnék.

Ti hol szereztétek be a kismama ruháitokat?


2021. nov. 1. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
aldi,lidl,vatera,jofogás,turkálo,rokonok kinőtt kismama ruhái,hm
2021. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Aldi, lidl nekem is főleg, később, mikor ott épp nem volt marketplace-en vettem.

Pár dolgot vettem újonnan H&M-ből ami megtetszett nagyon ill. nagyon kényelmes volt, de ezek már szoptatós dolgok is. Online a H&Mnél vannak a terhes dolgokra is akciók néha.

Nálunk van egy nagy kínai bolt, ott voltak olcsó terhesfarmerok is. Illetve sima oversized pulcsik is jók lehetnek a kínaiból.


Amire fontos figyelni, hogy nagyon fura a méretezés. Pld. az Aldi dolgok szerintem helyesen vannak méretezve (40-42 vagyok), de Lidl dolgokból mindig csakis a 44-46-osok jók rám, H&Mből egyszer rendeltem L-es dolgokat és konstatáltam, hogy ott meg az M a méretem.

2021. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nadrágból elég fura méret vagyok, nem igazán jó rám semmi normál nadrágból sem. Egy-két helyen tudtam csak venni mindig is, így egy kicsit tartok a marketplace-es, Lidl, Aldis nadrágoktól, amiket nem lehet próbálni. Bár utóbbi kettőbe max visszasétálok, visszaviszem.

Nálunk állandóan figyelem, de sajnos már semmilyen kismama cucc nincs a Lidl-ben, pedig emlékszem rá, hogy nem olyan régen láttam a hirdetést, hogy kismama hét van. Sajnálom, hogy akkor nem gondolkodtam.

A felsők tekintetében talán könnyebb dolgom lesz, felül sablon M-es vagyok. :)

10-15 ezer forintokat én sem szeretnék olyan darabokért adni, amit néhány hónapig tudok használni. Lehet nyakamba veszem a várost és körbejárom az összes környékbeli Lidl-t, hátha máshol is akad még. :)

2021. nov. 1. 19:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most épp ezért kerestem, úgy marketplace farmert hogy felprobalhassam 🙃 senki nem szeret lutri alapon nadragot venni nyilván 🙃
2021. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Másik ötlet még, hogyha nagyvárosban élsz ahol van terhesrészleg a H&M-ben, bemész, felpróbálod hogy melyik méret a jó, és utána megveszed használtan Marketplace-en. Sajnos viszont nem minden H&Mben van normális terhes részleg illetve elég kicsi a bolti választék.
2021. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet 🙃
2021. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kerekpocak.hu oldalon vannak olcsóbb ruhák is, de a boltba is megéri ellátogatni. Én 1 éve vettem várandósan ott két farmert féláron, így volt 7000 Ft a kettő. A kismamaruhabolt.hu-n is érdemes szétnézni. A felsőket (pólókat) megoldottam úgy, hogy M helyett L-XL méretet vettem New Yorkerben pl. 1000 Ft körül vagy Tescoban leárazva pár száz forintért. :)
2021. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!