Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek kismama ruhát?

Hol vettetek kismama ruhát?

Figyelt kérdés

Kezd szűk lenni hasban minden ruhám. Reméltem, hogy mire ide jutunk lesz megint Lidlben, vagy Aldiban kismama akció, de lassan már nem tudok tovább várni, így beszereznék pár felsőt legalább első körben.

Nem vagyok nagy márka fan, van egy szint ami fölött nem vagyok hajlandó ruhára költeni, így viszonylag olcsó, de azért minőségi darabokat keresnék.

Ti hol szereztétek be a kismama ruháitokat?


2021. nov. 1. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neten vettem használtan. Jófogás, vatera, Fb csoportok. Mire nagy a has kb. félidős az ember, utána meg eladják az emberek a ruháikat, így féláron is ki lehet fogni márkásabb, szebb darabokat.
2021. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace-en és zero waste csoportokban.
2021. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Turkáltam
2021. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace vettem 5 leggingset😂 nekem póló nem igazán fog kelleni mert mindig utaltam a szűk testhezallo fazont szóval bovebbek vannak
2021. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a Lidlben elfelejtették kitenni a kismama nadrágokat amikor akció volt :D 2 héttel később kerültek ki, azóta meg már le vannak akciózva, még mindig van belőle pedig kb 1 hónapja volt kismama nadrág, 1.999 Ft / db és vannak méretek rendesen pont pénteken néztem, érdemes esetleg körülnézni hátha valahol akad még így. Egyébként én onnan vettem kismama nadrágot, meg a H&M-ből, felsőket nem vettem egyelőre, szerintem nem is fogok.
2021. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5os,melyik,lidl?
2021. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6: Maglódi úti
2021. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bonprix.
2021. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elmentem a kinaiba, vettem nyúlós vastag legginget (én novemberben már 8 hónapos terhes voltam)és hosszú tunikákat. Taccoba vettem 1000Ft-ért alá topot. Szuperül kihúztam januárig. Nem voltam hajlandó 15 ezret kiadni kismama farmerért a brendonból,felesleges... ráadásul egyedül a topokat kellett elajándékoznom, a nyúlos legging meg tunikák ugyanúgy jók rám, most is az van rajtam amiben szülni mentem 😆 pedig 18 kilót híztam majd adtam le.
2021. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

5os,köszönöm!


Egyetertek a tobbiekkel, en sem szeretnek tizenezreket költeni, épp most veszek farmert is marketplace🙃

2021. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!