Lehetek terhes ?

Figyelt kérdés

A menstruációm 22.-én múlt el de más volt, bár erős… pms egyáltalán nem volt, sem fájdalom, pedig jellemző.

Furán éreztem magam ezért csináltam egy tesztet, ami kb 10 perc múlva lett nagyon halvány. Most akkor ez hogy van? Ha előző hónapban lettem volna terhes erősen kéne mutatnia nem? Vagy ez egy korai akár kémia terhesség is lehet ?


2021. nov. 2. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csatolsz a tesztről képet?
2021. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tesztet hanyadikán csináltad?
2021. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor rakj fel képet, ha időn belül fotóztad. Kukából kihúzott száraz teszt már nem érvényes.
2021. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem fotóztam sajnos le , de annyira halvány volt, hogy szabad szemmel is nehezen látható volt! A tesztet 2 napja csináltam reggeli vizeletből!

És a periódusaim hosszúak, ezért gondoltam az előző menstruacióra.

2021. nov. 2. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyire hosszú az a hosszú ciklus?

És hanyadikán JÖTT MEG az utolsó vérzésed? (Az, hogy mikor lett vége, lényegtelen most.)

2021. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
37-38 nap a legutóbbi hónapban 45 napra jött meg, úgyhogy magamhoz képest is borzalmasan sokat késett! és 19.-én jött meg
2021. nov. 2. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Azóta mért nem teszteltél, ha erősödik a 2. csík akkor terhes vagy, ha eltünt lehet kémiai volt.
2021. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap veszek 🤷‍♀️ Csak kiváncsi voltam tapasztalatokra, hogy mennyi az esélye hogy rendes menstruáció mellett valaki terhes!
2021. nov. 2. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Google baratod... Lehetseges,bar nem gyakran. De ha tegyuk fel valaki itt azt mondja,hogy ezek mellett terhes volt,akkor az a TE esetedben megis mit valtoztat? Akkor mar kezded vasarolni a babaruhakat?
2021. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jézus milyen rossz indulat van benned! Megértem h itt akarod levezetni a feszültséged, de nem fogadom el! Ugyanis ha valami nem tetszik miért kell válaszolni bármit is ?
2021. nov. 2. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!