Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5 perces fájások már a...

Az 5 perces fájások már a legfájdalmasabb vajúdási fájások? Elég elindulni a kórházba 5 perces fájásokkal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem indulhatsz korábban. Ott még van adminisztráció, ami időbe telik, ágyat keresnek.
2021. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Annál sokkal fájdalmasabb is lesz. 5 percesnél bőven elég indulni. Annál hamarabb felesleges. Még így is túl hamar.
2021. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem a legfájdalmasabb, de ilyenkor kell elindulni, főleg, ha nem 10 perc az út. Van, aki utána még 5 órát vajúdik, de olyan is van, aki 5 percesekre rá egy órával, már megszült. Az orvosok ajánlása is a RENDSZERES 5 perces fájások.
2021. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
6 perces fájásokkal mentem, fájt, de az még semmi nem volt ahhoz képest, ami jött. 7,5 órával később szültem. A szobatársam 3 perces fájásokkal ment és 18 órával később császározták, mert nem tágult. Szóval szerintem majd utólag fogod megtudni, hogy jókor indultál-e el.
2021. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez mindenkinél más. Nekem magzatvíz folyt el egyben, fájás csak rá két órára lett, de az előző császár volt, így volt bennem plusz para. Barátnőmnek meg rögtön egybefüggő fájásai voltak. Valaki egy-két napig is vajúdik, valaki már út közben megszül. Indulj úgy, ahogy te biztonságosnak érzed. Na meg az se mindegy, milyen messze van az a kórház :)
2021. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
vajúdsz kérdező? 5 percesekkel elég be menni,de mikor szülsz meg ez egyén függő
2021. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legvége fáj a legjobban. Én is 5 percesekkel mentem. Az meg semmi...
2021. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!