Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz, ha nagyon...

Mennyire igaz, ha nagyon hányos, rosszullétes az anyuka akkor lánya lesz?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogyha sokat van rosszul az anyuka akkor lánya lesz. Kiváncsi lettem ez kinél jött be és kinél nem?:)

2021. nov. 8. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire
2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Én ebben nem hiszek, viszont nálunk be jött, nagyon rosszul voltam, egy nap 10 x hánytam, fogytam stb és lányom lett.


Anyukám is csak velem volt rosszul, a két fiú testvéremmel semmi baja nem volt.


De van pár ismerősöm akik fiúkkal is hánytak és rosszul voltak.

2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
A 20. hétig hánytam aktívan napi többször, kisfiam született nemrég. 😊
2021. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 2-3 hétig volt hányingerem az 1. trimeszterben, de egyszer sem hánytam. Lányom lesz.
2021. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Egyik gyereknél se hánytam,tök egyforma tüneteim voltak, lett egy lányom és egy fiam.
2021. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Mind 3 terhesség alatt rengeteget hánytam. Mind 3 gyermekem lány.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Nálam pont úgy alakult, hogy iker fiúkkal tökéletes, álomterhességem volt. A lányommal már szag és ételundor, vérnyomás problémák, vashiány is jelentkezett. De nem tudom, hogy ez azért volt-e, mert lányt vártam vagy csak véletlen egybeesés.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem igaz.
2021. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindkétszer rosszul voltam és hánytam az első trimeszterben. Egy fiam és egy lányom van.
2021. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan pont bejött, mert a 14. hétig a túlélésre játszottam alapvetően és lányom lett, de csomó ismerősömnél meg egyáltalán nem. Egy barátnőmnek két lánya van, egyikkel semmi baja nem volt, másikkal émelygett (nem hányt vele sem, vagy max egyszer), egy másik barátnőm a 20. hétig hányt, neki fia van, egy harmadik barátnőm hozzám hasonlóan minden nap a megváltó halált várta, és fia született, megint másik ismerősnek meg mindkét terhessége borzasztó hányós volt, egy fiú és egy lány kedvéért. Szóval a környezetemben tapasztaltak alapján nem igazán lehet egyértelmű következtetéseket levonni.
2021. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!