Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésekkel is beindulhat...

Keményedésekkel is beindulhat a szülés? Akinek így indult esetleg mikor lett görcs vagy mensi szerű érzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este olyan 15 percenként keményedett a pocim elég sokáig és igen kellemetlen volt. Fájt a csípőm és a derekam is de az nem annyira.

36-37hkm


2010. júl. 29. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem a 34. héten kezdett el a derekam fájni,mensis görcs kíséretében 30 percenként.Bementünk a korházba és bent fogtak visszatartásra.Két hétre.Majd otthon beindult a szülés elfolyt a magzatvíz és a 37. hétre megszültem.A hasam 30. héttől keményedett.Tehát ez lehet a szülés előjele is amiket leírtál.

Könnyü szülést kíván 31+4km

2010. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem keményedésekkel indult. Elég erősek, kellemetlenek voltak és sokáig tartottak. Azért furcsálltam, mert előtte csak nagyon ritkán keményedett. Így mentünk a kórházba és 1,5 órára rá meglett a baba.

Ő volt a második, de az elsőnél is csak picit görcsöltem, mégis hamar meglett ő is.

2010. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésem keményedéssel kezdődött,igaz akkor már 41 hetes voltam.Szombat estefelé elkezdett 3 percenként keményedni a hasam,de nem fájt.Hanal 5 kor ébredtem mensi szerű görcsre.Nagyon rendszertelen volt,9re mentem nst-re és bent is tartottak.11.30kor kötötték be az oxitocint és 1 órakor már megszületett a fiam.

Most 37 hetes vagyok a második fiammal,elég sokszor vannak jóslóim,hátha most előbb szülök.

Minden jót,könnyű szülést.

2010. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!