Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 naposan 10 mm-es gesztráci...

5+4 naposan 10 mm-es gesztrációs zsák látható, embrió sejthető, ez ennyi idősen jót jelent?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell visszamennem (nem én szerettem volna ilyen korán jönni), doki is csak annyit mondott, hogy szedjem tovább a vitamint és 2 hét múlva többet látunk
2021. nov. 9. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7-8. héten van szivhang és embrio. korán mentél nagyon.de ez biztato nagyon.
2021. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Korán mentél. Ennyi idős terhesen ennyi a max, ami látni lehet.

Két hét múlva már lesz szívhangja is.

2021. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen mentél ilyen korán. 2+3 hét múlva majd lesz szívhang is.
2021. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 nagy varosba nem kaptam időpontot a 8. Hét előtt :D pedig amint megtudtam hívtam az orvost
2021. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ennyi hetesen voltam először és nekem is ugyanez volt. Majd a 8.héten voltam megint és minden rendben volt. Volt szívhang és megfelelő nagyságú volt már az embrió is. nyugi, minden rendben lesz =).
2021. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!