Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat mindig ugyanoda...

A magzat mindig ugyanoda fészkeli be magát. Előforduldt valakivel?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok, s a kislányom mindig (tényleg mindig) a jobb bordaívem alatt fekszik, konkrétan keresztben a hasamban. Pl a bal bordaívem alatt sosem rúgott.. Hm. Ez normális? Nincs neki elég hely? Eddig normális volt a magzatvíz mennyisége, de ugye az már pár hete volt... Köszönöm!

2021. nov. 9. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, meg már elég nagy is. Annyira nem tud össze-vissza fészkelődni már. Én kisfiam 30 héttől befeküdt jobb oldalra és kész. Mindig ugyanott rúgott, ugyanott volt a feneke, karjai. Ha érzed mozogni, akkor nem baj, ha csak ugyanott.
2021. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig ugyanúgy feküdt. Nekem ebben az időben fordult be, onnantól csak hossz irànyban fordult át balról jobbra.

De azelőtt is mindig tudtam milye hol van, mindig egy pózban volt.

2021. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nincs neki elég hely,mivel 30.héten tul vagy. 34. hétben vagy a kislányod nagy méhedbe szük helye és nem tud vándorolni.normális,minden baba ahol telepedik ott marad szülésig ott rugdos
2021. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb a 34. Héttől a 37.ig mindig ugyan ott volt. Akkor rájött, hogy meg kéne fordulni, utána már úgy maradt.
2021. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanúgy fekszik már pár hete, most 35. hétben vagyok, szerintem már nem is fog költözködni. :)
2021. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már kb a 30. héttől ugyan abban a pozícióban volt. Annyira oda nyomta valamilyét a jobb bordaívem alá, hogy teljesen érzéketlen lett az a terület. Most 1 éves a fiam és még mindig fura egy kicsit.
2021. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 🙃 Nyugodtabb lettem.

6-os! Ezt jó, hogy írtad, mert nekem is le van ott zsibbadva egy kb. tenyérnyi rész. 😅

2021. nov. 10. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!