Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan dietas etrendet,...

Van olyan dietas etrendet, amit lehet csinalni terhesen? (Nem fogyokura. )

Figyelt kérdés

Valami amitol konnyebb lesz kicsit az emesztes, es tisztit.

Nekem nagyon sok gondom van ezzel, rendszerint 1 napig jol eszem(normalis mennyiseget), a masodik nap mar nagyon oda kell figyelnem(tehat kb. a felet), es a harmadik nap szinte semmi, akkor tudok elmenni wc re.(Ja, masodik nap vegen, v. 3 nap mar ugy erzem mintha egy lovat is megettem volna.)

Nem akarok fogyozni, csak valami rendszert bevezetni....Esetleg valami otlet?


2008. dec. 12. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyel sok gyumolcsot, zoldseget, az alma nagyon jol beallitja a napi wc-re jarast. Mogyorotol, csokoladetol, kakaotol pedig szorulasod lehet, ezeket hanyagold.

Joghurtok, az activia nagyon jo szerintem.

Esetleg beszelj a dokiddal, kerdezd meg tole, hogy mit tegyel, most egy dieta nem jo neked!

2008. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek sajnos mar megvannak, nagyon szeretem a zoldseget/gyumolcsot, kb. a napi kaja mennyiseg fele ebbol all, az activiat is eszem minden nap.

Szoval ezek mellett valami trukk v. etrend vagy valami kellene.

(Kulfoldon lakom, itt nem talalkozom az orvossal,csak szuleskor. A "novereket" meg tok nehez elerni.... :()

koszonom azert a valaszod :)

Jo babavarast

2008. dec. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!