Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szerintetek?

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 napja késik a vérzésem, fájnak a melleim. Pár napig görcsöltem is, mintha meg akarna jönni, de semmi. Csináltam több tesztet is mindegyik negatív. Fejfájás is van. Lehet esély rá? Nektek milyen tünetek voltak? 25/L



2021. nov. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem késői peteérésem volt, 5 nap után lett pozitív a tesztem. Ha nem jön meg akkor két naponta tesztelj, de lehet más oka van:)
2021. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha késhet a menzesz, azért 6 nap késéssel talán kimutatná a teszt is az esetleges terhességet. Nálam volt, hogy 2 hetet csúszott stressz miatt, szinte minden vizsgaidőszakban így jártam. :(
2021. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem amúgy, hogy szívesen fogadnátok a babát, ha mégis pozitív lenne a napokban. :)
2021. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 6 nap késésnél már legalább egy halvány pozitívat mutatna főleg ha több tesztet is csináltál. Amúgy nekem a kesesen és szokásos pms tüneteken kívül nem volt semmi extra tünet...
2021. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi minden miatt késhet,pms tüneteid is lehetnek.teszteljél mad később, mert lehet késői peteérésed volt
2021. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!