Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már volt genetikai UH-n,...

Aki már volt genetikai UH-n, az eredmény nyomban megmondják, vagy várni kell rá néhány napot?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell.
2021. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
(legalábbis magánban, nekem egyből adták de eleve vizsgálat közben is mindig mondtak mindent)
2021. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szonográfus magyarázott, hogy mit néz most, mi hol van. Mivel nem volt méretben eltérés, ezért ilyet nem jelzett, ezért nem tudom, egyébként szólt volna valamit, ha van aggasztó méret. Sztkban voltam. A kombinált teszt eredménye péntekre meglett (kedden voltam). Ott a leletre leírták, hogy alacsony kockázat, és mekkora az arányszám.
2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kaptam leletet
2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet hülye kérdésnek tűnik de nem tudom mire számítsak. Valamilyen dupla, kombinált teszttől beszélt az orvosom, vérvizsgálatom megvan azt viszem, bár nem tudom azt felhasználják vagy sem a lehetséges betegségek megállapításában. Vagy esetleg elküld egy másikra?

Én is magánba járok

2021. nov. 15. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kértek laborleletet, nem érinti a genetikai uh-t. Ahogy masok is írták (1es vagyok) mindent elmondtak szépen, még angolul is a páromnak mert ő nem beszél magyarul. November 29 megyek a másodikra gondolom ugyanez lesz bár nem ugyanahhoz a szonografushoz kaptam időpontot.
2021. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kombinált teszt azt jelenti, hogy az uh után vesznek vért is, és a kettőből együtt következtetnek a down kór és a többi valószínűségére. Sok helyen pár órán belül megvan az eredmény, de pl ahol én voltam (szintén magán), ott csak néhány nappal később küldték.
2021. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Bocsi, hogy ide pofátlankodom. A kérdésem az lenne, hogy ez a kombinált konkrét értékeket mutat, vagy csak arányszámokat, százalékokat?

2021. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kombinált

arányszámot ad.

Én az uh-val egy időben csináltattam Prenát. Az uh közben a szonográfus folyamatosan magyarázott, hogy mit lát, diktált az aszisztensnek. A felét nem értettem/láttam, mindig csak hozzátette, hogy átlagos, rendben, tökéletes, stb., így tudtam, hogy ez is pipa, ez is pipa, ez is pipa. Mindig egy kicsi szikla leesés a lelkemről. :)

Leletet azonnal kaptam. A Prena eredményét 3 nappal később kaptam meg, de nyugodt voltam, mert felkészítettek, hogy ha baj lenne, akkor azonnal hívják őket és a nőgyógyászomat is, úgyhogy valószínű már 1-2 napon belül telefonálnak, ha valami nem oké. Nem hívtak, így harmadik napra megnyugodtam és aznap meg is érkezett a negatív eredmény.

2021. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!