Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire normalis? 6 hetes...

Ez mennyire normalis? 6 hetes terhes vagyok, nincs semmi tunetem.

Figyelt kérdés
Voltam mar terhes, tavaly, ilyen idos terhesen mar ereztem mellfeszulest, erzekenyseget, sokat ettem, kivantam fura dolgokat, feszult voltam, erzekeny, almos folyamatosan, rosszul akkor sem voltam. Most semmi.. Pont az ellentete, nem eszek semmit, mert nem kivanok semmit, neha szedulok.. De sztem az a nem evestol van, fogyok lefelé.. Aggódom, orvosnal meg nem voltam, felek nem lesz jo valami. Volt mar valaki igy?

2021. nov. 17. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy, nem beteg. Kérdező a kérdésedre is válaszoljak, normális. mert semmi tüneted nincs az ritkán jelent,baba elvesztést,vagy rosszat. Sok nő terhes és tünetei később jelentkeznek, vagy makk egészséges gyermeket szülnek tüentmenets terheségnél. álom terhességed lesz és nem szenevdsz majd, hányástol,hányingertől
2021. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tüneteidnek lennie, van akinek 9 hónapig nincs.
2021. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted ezek a dolgok nem tünetek:

" nem eszek semmit, mert nem kivanok semmit, neha szedulok.. De sztem az a nem evestol van, fogyok lefelé."

Unalomig ismételt: minden terhesség más.

2021. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezerszer le lett itt is írva, hogy nem kell semmilyen tünetnek lennie, csak lehet!
2021. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van és sosem volt semmilyen tünetem. 😊 Nem kell tünet, csak lehet.
2021. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen tüneteim vannak:étvágytalanság, egyszerre csak keveset tudok enni, 2 kilót már fogytam, pedig hányingerem nincs. 3 naponta van olyan, hogy furin érzem magam, de nem émelygés ez, csak olyan mintha elrontottam volna a gyomrom. De amúgy se mellfeszules, se nem nagyobbak a melleim. Az ultrahangon a baba jól van, tegnap kezdtük a 8.hetet.


Tudom, hogy nehéz nyugodtnak lenni. De vannak más ismerőseim is, akik azt mondták, nem volt tunetuk, csak a 9.hettol, és egészséges babajuk született.

2021. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első két terhességnél már a nemvárt előtt majd' leszakadtak a melleim, most a harmadiknál semmi mellfeszülés nem volt az elején, ezért eszembe sem jutott pár napig, hogy terhes lehetek, már csak pár nap késésnél jöttem rá, hogy késik. Csak 6 hetes kor körül kezdődött el a mellfeszülés, akkor is nagyon enyhén, majd fokozatosan lett erősebb.
2021. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled kedves Kérdező? Minden rendben Veled és a babával?
2022. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!