Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nincs tünet...

Normális hogy nincs tünet pedig 6 hetes elmúltam?

Figyelt kérdés

Már van egy gyerekem, vele 6héttől hánytam 15ig.

Szerettünk volna kistestvert, sikerült is, ugyanugy 6héttől hányás, szagundor stb, végül 11hetesen vetéltem el. Elhalt 9 hetesen.

7 hónap után van pozitív tesztem, nagyon boldog vagyok, de nagyon felek. Nincs semmi tunetem, ritkán jön rám egy kicsi hányinger, ha hapcizok alul a petefészkemnél bele nyilal, és alul a méhemnél érzek ilyen kicsi nyomást. Magneziumot szedek. 6.-án megyek az orvoshoz, nem szeretném ha probléma lenne.


2021. szept. 28. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe h "nincs tünetem" 18 oldalt ad ki.

Szemezgess

2021. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem első gyereknél 6-15 hétig naponta hányás, másodiknál 8-12ig összesen ha tízszer. Ha tudtam volna, nem félek ennyire belevágni másodszorra. Ne aggódj, semmilyen terhes tünet nem kötelező, kivéve az elmaradt menzesz
2021. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves első, tapasztalatokra voltam kiváncsi, olvasgattam már eleget hidd el.

Köszönöm szépen a választ 2.-ik, szerencsére semmi verzest nem tapasztalok, néha rám jön ilyen megjon érzés de elmúlik.

2021. szept. 28. 13:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon kevés tünetem volt, egyszer hánytam összesen és valószínű inkább a garatreflexem, mintsem a terhesség miatt. Pár hetesen még a mellfeszülésem is elmúlt. Annyira féltem két orvosi vizsgálat között, hogy folyamatosan csináltam a teszteket….. Most már 26 hetes vagyok, eddig minden rendben volt.

Nem kötelező minden terhességnek egyformának lennie.

2021. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van hogy nem egyforma egy terhesség sem. Csak olvastam, hogy az a rossz ha nincs tünet. Kicsit megzavart.
2021. szept. 28. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Most a harmadik babámat várom, 7hetesen kezdtem rosszul lenni de már szinte semmi bajom nincs engem meg ez aggaszt (most 9 hetes vagyok) korábban sem volt vészes, de hányinger mindkét terhességemnél erősebb volt, most csak a gyomrom fáj és ennem kell h ne fájjon,ennyi


Off neked Hogy derült ki hogy elhalt? Véreztél 11 hetesen vagy görcsöltél?

2021. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, 2 problémamentes terhességen vagyok túl
2021. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmi komoly tünetem nem volt, csak az aluszékonyság. Se émelygés, se hányás, semmi. (kislány lett)
2021. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bárhol is olvastad, hogy az a rossz ha nincs tünet, jó nagy baromság volt. Töröld még a cookie-k közül is azt az oldalt.

Azt szokták írni, hogy ha hirtelen elmúlnak az addig fennálló terhességi tünetek, az jelentHET (!) gondot. De még az sem feltétlenül.

Nekem sem volt és nincs semmi különös terhességi tünetem, és mégis a 31. hétben járunk.

2021. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mikor elveteltem egyik naprol a masikra minden tunetem elmult, tudat alatt gyanus is volt, ra 3 napra elment a baba😔
2021. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!