Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan kéritek a harmadik...

Várandósan kéritek a harmadik oltást?

Figyelt kérdés
Eü dolgozó vagyok és most hogy kötelezővé tették a harmadikat fogalmam sincs mit csináljak, ti mit tennétek a helyemben?

2021. nov. 18. 19:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretném várandósan felvenni..
2021. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

En is eü-s vagyok,7 hetes es nekem az immunologusom,haematologusom meg a nőgyógyászom(SOTE2) is egyértelműen mondtak ,hogy vegyen fel kb a 15.heten.

2021. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

Én a 20. Héten kaptam meg a 3.-at, kifejezetten ajánlotta mindenki (több nőgyógyászt is megkérdeztem- SOTE, Szent Imre, Honvéd) illetve genetikussal is külön beszéltem erről.

A kórházi csoportban is rengetegen megkapták, semmi probléma nem merült fel.

2021. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Külföldön oltják kismamákat,de Magyarországon erre statisztika,szabály nincs
2021. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Én szerdán utána kérdezek a nőgyógyászomnál, mert decemberben lenne aktuális a harmadik.


Azt fogom tenni amit ő javasol, bízom benne, hogy támogatja, viszont ha nem, akkor azt is elfogadom.

2021. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván terhes kismamákkal is tesztelték ezt a remek és jól letesztelt anyagot, mielőtt boldog-boldogtalant leoltottak vele. Gratulálok
2021. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Én kérdeztem a nőgyógyászom és a háziorvosom is. Egymástól függetlenül azt mondták, hogy jelenleg nincs egyöntetű ajánlás, így ők egyelőre nem javasolják. Hordjak maszkot, vigyázzak magamra, szedjem a vitaminjaimat. Így is van. Amióta berobbant a negyedik hullám én mindenhol maszkot hordok. Nem szeretném magam beoltatni várandósan a harmadikkal.

Okozhat némi galibát az, ha kötelezővé teszik a tanároknak a harmadikat is (másodállásban tanárként dolgozom), de bízom benne, hogy ez alól azért a kismamák kaphatnak majd valami méltányossági felmentést, ha így lenne. Vagy legalábbis remélem ezt még kihúzzák egy jó ideig. :)

2021. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
Én még csak az 5.hétben vagyok, nekem nem javasolta a nőgyógyász egyelőre, sőt azt mondta most hanyagoljam. Lehet a későbbiekben már biztonságosabb lesz a felvétele, de várandósan én se szívesen venném fel.
2021. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
A férjem ma kapta a 3. Pfizert.Tájékoztatáat kértem én mikor kaphatom meg a 3. 21. hetes vagyok. Fél éve kaptam a 2. Azt mondta a házi orvos. Szülés előtt 4 héttel vagy szülés után 4 héttel kaphatom meg. Én biztos beadatom.
2021. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Közben én is megtudtam, hogy azért nem ajánlott nekem, mert már csak 5 hét van a program császáromig. 9-es voltam.
2021. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!