Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen mondták...

Kinek hány hetesen mondták meg milyen nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 hetesen voltam genetika ultrahangon magánrendelésen ahol az orvos csak annyit mondott,hogy valószínűleg kislány. Nyilván fogok még menni ultrahangra, puszta kíváncsiság vezérel kinek mit saccoltak ilyen idősen. Ez a második terhességem, van már 1 kislányom és őt 12 hetesen 100% mondta a doki. Aki valószínűleg választ kapott annak be is jött vagy változott ? Köszönöm szépen 26/N😊

2021. nov. 19. 12:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A kislányomnal a 20 héten, a kisfiamnal a 12 héten. :)
2021. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊a család tagok állandóan kérdezik,hogy na mi lesz? Őszintén az ultranhang felvételen annyira takarta magát,hogy nem is lehetett látni. Nővéremmel tavaly együtt voltunk terhesek és neki 23 hétig lányt mondtak aztán hirtelen fiú lett, így emiatt most nem szeretnénk senkinek mondani mi lesz 😊😊
2021. nov. 20. 05:12
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem erős tippre fiút mondtak a 12.hetin, a 20.héten voltam a második genetikai uh-n, ott biztosra mondták, hogy fiú.
2021. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!