Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen kisebbnek mérték a...

30 hetesen kisebbnek mérték a babàm. Bpd: 72mm, ac:243mm, fl 54mm, hc 274mm. Súly : 1232g. Mondtàk hogy pici de a normàl értékekken belül és nem küldtek sehova. Nyugtassatok meg léci hogy màs is volt igy?

Figyelt kérdés
(A terhesség alatt végig az alsó hatàr értékeken van)

2018. júl. 28. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt. Nem is lett 4 kg-os baba- de nem is baj... Egészséges lett, ez a lényeg! Mi sem vagyunk nagyok; ezt örökölte a gyerek is.
2018. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi a gond ha vegig kisebbnek merik, de hataron belul. Ezt meg el is mondtak. Az orvos, ha mondja miert nem eleg? A laikusoknak miert hisztek jobban? Xd
2018. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,az én kislànyom is itt tartott kb ennyi idősen. Dokibàcsi megnyugtatott, hogy szépen fejlődik, arànyos, nem lesz nagy baba. 2800 grammra tippelte, mondta, majd ràér idekint megnőni töltött kàposztàról. Végül az utolsó hónapban úgy belehúzott a kisasszony, hogy 38+2 napra 2950 grammal született. Ha kivàrja az idejét, lett volna 3 és fél kiló is!

Szóval nyugodj meg, a végén sokat nőnek, az orvos meg biztos mondanà, ha valami rendelleneset làtna.

2018. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
40+0-ra született a kisfiam 2970 grammal. 2500 gramm alatt számít kis súlyúnak egy újszülött. Nem értem, miért akar mindenki kiselefántot szülni, minden kismama bele van pusztulva, hogy mekkora a magzata, mintha minél nagyobb lenne, annál egészségesebb... Másik terhességemben feküdtem öt hetet a terhespatológián, tele volt kismamákkal az osztály magzati retardációval, ahol tényleg kórosan nem feljődtek a babák, ezért figyelni kellett őket. Megsúgom, kint azok is mind megnőttek. A semmin aggódsz magyarul.
2018. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
A gyerekednek nem te fogsz segíteni magyar háziban az egyszer biztos.🤣😂 Légyszi C-vel?😶😱😃
2018. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2018. júl. 29. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!