Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsok amniocentézis utánra?

Tanácsok amniocentézis utánra?

Figyelt kérdés

A jövő héten muszáj lesz sort keríteni a magzatvíz mintavételre...

Arra volnék kíváncsi, hogy aki már átesett ezen a beavatkozáson, az mit tanácsol, mire ügyeljek utána? A pihenésről természetesen tudok, de emellett tehetek-e még valamit? Javasolt-e nektek esetleg mást is az orvos?

Mennyi ideig tartott a "felépülés"?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2021. nov. 19. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem méhlepény biopsziára, hogy már tudtam hogy beteg a baba, így én nem vigyáztam, emeltem a 10+ os fiamat, jobban örültem volna ha nem műtét a vége,és így sem volt még egy kis görcs sem.

Ha pihensz minden rendben lesz.

2021. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Èn augusztus vègen voltam amniocentèzisen. A beavatkozás gyorsan kèsz, pár perc az egèsz ès csak kellemetlen, nem fáj.

A pihenès tènyleg a legfontosabb, nekem azt mondták 2-3 napig csak a mosdóig ès vissza az ágyba, ezt be is tartottam. Utána már járkáltam a lakásba, de makszimálisan kímèltem magam, nem hajolgattam, emelgettem, semmi hirtelen vagy gyors mozdulat. Ezen kívül semmi extrát nem mondtak. Kaptam gyógyszert (pontosan mire nem tudom, talán a fertözès megelözèsère) Fontos mèg a kènyelmes ruha, hogy ne szorítsa a hasadat.

Szeptember 10èn ezután voltam esküvön ahol táncoltam is nem keveset, semmi baj sem lett. De mondjuk kb 2 hètig tènyleg pihentem amenmyit lehet, hogy ne legyen baj, ès szerecsère nem is lett.

Remèlem tudtam segíteni. Szorítok, hogy minden rendben legyen 🙏

Boldog babavárást ❤️

29 hkm

2021. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!