Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vizsgálat miatt...

Magzatvíz vizsgálat miatt parázok?

Figyelt kérdés

Eddigi uh alapján minden oké volt,40 éves vagyok, de most rám ijesztettetek hogy a véreredményem nem jó, és ezért hiába a jó uh eredmény kell az amniocentézis mert az uh nem mutatja a fogyatékosságot ha van bármi is van.


Volt olyan köztetek akinek minden rendben volt mégis és csak rá ijesztettetek??



2019. júl. 16. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek 19 évesen ikerterhességgel volt magas az AFP-je, ezért kellett neki az amnio (2 petéjű ikreknél 2 szúrás ugye...)


Be is bizonyosodott, hogy az egyiknek nyitott a hasfala, de más baj nincs (tudom, ez is épp elég). SZülésnél egyből vitték műteni. Most már 18 évesek a csajok, minden rendben velük. Nincs különbség a 2 lány között.


Szóval nem azt mondom, hogy minden ok lesz, csak azt, hogy ha úgy is tűnik, hogy nagy a baj, akkor is lehet happy end a vége.

2019. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb az amniok 95 %-a negatìv.
2019. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, menj inkább vérvételre, pl. Prena, Nifty.
2019. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesómnak rossz lett a genetikai kombinált tesztje, úgy volt hogy magzatvízvétel, vagy a 140ezres vérvizsgálat. A vérvizsgálatot választotta a kockázat miatt és az negatív lett. Szegényre jól ráijjesztett a kombinált teszt eredménye,de a lényeg hogy minden rendben lett.
2019. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm is hasonlóan járt, csak ő a magzatvízvételt választotta, neki is negatív lett.
2019. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!