Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen kiabál meg idegeskedi...

Terhesen kiabál meg idegeskedik valaki a nagyobb gyerekekkel az mennyire hat ki a magzatra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé, mint a nagy tesóra, akivel kiabálsz
2021. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudni. De nem hiszem, hogy ha a másik idegesít, akkor a gondolat, hogy a kisebbnek ártasz, segít lehiggadni. Nekem nem segített. Ez van, ide érkezik. Megszokja.
2021. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az majd csak akkor fog kihatni rá,ha már ő lesz az akivel kiabál.
2021. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a nagyra van kihatással.
2021. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Remelem semennyire.. a nagyobbik lányommal sajnos sokat veszekszek. Nem jokedvembol.. a kisebbikkel nincs “baj”

Most vagyok 35 hetes, en is gondolkodtam már rajta, hogy ez a sok vita nem-e árt a kicsinek. De remelem nem.

2021. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez a baj veletek, hogy mindig az épp aktuális új gyereket féltitek, a nagy meg le van szarva. Aki ennyire nem bírja az idegességet az minek szül egyáltalán?? Az ilyennek nem való, mert később csak még több baj lesz még több idegességgel. Sajnálom szegény gyerekeidet és férjedet.
2021. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt, hogy neked is lehet, és átadod neki ezt a fene nagy empátiádat, 6-os. Sajnálom a tiédet is!
2021. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!